Novoluní ve znamení Vah je výbornou příležitostí si uvědomit to, co ve svém životě chceme, co ne. Mohou se ve zvýšené míře kolem nás dít takové věci, které nám právě na tohle ukáží prstem. Podívala jsem se na Andělské klíče od Silke Bader a zkusila se podívat na nějaká inspirativní poselství, která pro nás mají.
A jako bonus ještě sladkou tečku – výklad pro novoluní pro oblast lásky.
Dovol svému vnitřnímu světlu zářit.
Buď trpělivý, všechno má svůj čas.
Buď tady a teď.
Zaujaly mne pozice zobrazených andělů. Jsou uvolnění, v pohodě, čekající, pasivní. Přemýšlející i zářící.
Je to tedy čas, ve kterém možná nemáme činit žádná velká rozhodnutí sami, ale v klidu vyčkat na to, co k nám přinese čas, tyto dny…
Rozdat to hezké ze sebe, když máme něco navíc.
Stejným vnitřním světlem ale poléčit i sami sebe, pokud se třeba cítíte poslední dobou vyčerpáni.
Být tady a teď a věřit v to, že vše má svůj čas.
Tím se opět dostáváme k tomu, že se vyplatí vyčkat na to, co nov upeče mimo nás. Jste-li kvůli něčemu netrpěliví, tak se snažte uklidnit a energii vrhnout například na pečlivou přípravu na to, až se vám sny a to, co očekáváte, opravdu splní.
Možná zrovna myslíte na nějaké ty láskové věci! Tady je výklad doplnění o přímo vztahové záležitosti:
Láska léčí všechny rány.
Pohlížej ve spokojenosti na všechno, čeho jsi dosud dosáhnul.
Tak to je úplná paráda. Skvělý léčivý čas pro mezilidské a láskyplné vztahy. Máte velkou šanci srovnat spory, když oba ukážete míru své lásky. Buďte spokojeni s tím, co nyní máte a snažte se na této pokoře postavit svou budoucnost. Růst může všechno, co bude zabaleno v lásce a pochopení. Kde bude projevena dobrá vůle, kde bude proudit ta léčivá energie.
Prožijte čtvrteční novoluní v pohodě, lásce a ve střehu, protože zvenčí k vám může přicházet velké množství důležitých informací!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account