Duben máme tu a můžeme si na ten první jarní dortík dát i nějakou šlehačku v podobě nových Andělských vykládacích karet. Inspirující, něžné a celé andělské. Jeden by řekl, že nás svou hebkostí zaobalí až tak, že ztratíme pojem o realitě, ale když se podíváme na to, co nám odpověděly k tématu měsíce dubna, je to neuvěřitelné.*heart*
Duben by měl být obecně měsícem, ve kterém se spousta věcí začne vyjasňovat, zrychlí se události a co se dlouho vleklo, bude postupně řešeno, často až nečekanými směry. Často budeme také dostávat nabídky vrátit se do starých kolejí, ale ze všech těch výkladů jsem měla pocit, že se nám tam nebude moc chtít. Jednoduše – bude malá pravděpodobnost, že starým léčkám sedneme na špek.
A Andělské vykládací karty Debbie Malone?
Anděl jasného vědění a Strážný anděl na pozicích obecných – a co bude mimořádně znát, tak tady mi vyšel Anděl osvícení. Skoro jako na objednávku.
Už prvotní dojem ze všech tří karet je o zdravém nadhledu, který bude v dubnu dominovat. A o osudových událostech, které jsou schopny nám ukázat zcela novou kvalitu života. Jiné směry.
Ale co konkrétně zaujalo v jednotlivých kartách: Možná to bude i něco pro vás!
Anděl jasného vědění: Učí nás důvěřovat vyššímu vědění formou „zjevení“, náhod, náhlých vnuknutí a takového „aha efektu“… „Někdy může být zpráva, kterou dostanete, tak závažná, že ani nemůžete uvěřit, že jste ji dostali právě vy.“ I kdyby tyto zprávy a vnuknutí byly zprvu nejasné, tak se v průběhu měsíce postupně vyjasní, protože celé to dění kolem se postará o to, aby toto bylo správně pochopeno.
Anděl strážný: Chápu ho spíše jako mimořádnou kartu, kartu vedení, karmickou, osudovou a ve spojení s tou předchozí je opravu o změnách a zprávách, které mohou být zásadní a neuvěřitelné a bude v nich pochopení směru, minulosti, minulých i současných těžkostí. Karta je orientována na rozcestí, životní křižovatky, na nutnost se rozhodnout, někdy i pod tlakem.
Dubnové informace a situace tedy mohou právě k takovým křižovatkách pobízet.
A poslední karta byla o Andělu osvícení:
„Vaše duchovní cesta začala a je nejvyšší čas si uvědomit, že v průběhu doby svého růstu a učení nebudete sami… Anděl osvícení vás jemně navádí správným směrem, aby vás povzbudil a pomohl odhalit vaše skryté duchovní schopnosti.“
Prý nás postaví před úkoly a lekce, které dokážeme během své cesty zvládnout.  Nechápejte duchovními úkoly jenom nějaká poslání, ale běžný život, všednosti v práci i rodině, to všechno ve svém výsledku přece tvoří pocit štěstí, uspokojení ze života – nebo naopak. Karta radí, že spoustu věcí se nám může otevřít a objasnit skrze sny, náhodná setkání, nebo prostřednictvím pocitu déja vu. A prý:
„V tomto období buďte nanejvýš bdělí, protože nemusíte hned poznat, jaké lekce a učení byly vaším směrem vyslány.“
A já říkám – bude to asi měsíc nějakých zbrusu nových křižovatek, voňavého jara a chuti se do toho všeho pustit. Snažte se tedy vidět to lepší a jít tam, kde svítí slunce…
O autorech:
Autorka textu: Debbie Malone je australská mezinárodně uznávaná jasnovidka a v této své sadě se zaměřila na jednotlivé životní situace a přiřazení těch správných andělů, jež vám mohou pomoci. Třicet šest karet je jen zlomkem její práce. V Sydney dokonce pomáhá polici při nalézání pohřešovaných osob, vystupuje v televizních pořadech a pomáhá lidem komunikovat s jejich zemřelými blízkými.
Ilustrace: Amalia I. Chitulescu je původem rumunská ilustrátorka, které ráda pracuje s kontrastem světla a stínu, získala svou osobitou tvorbou zakázky pro nejrůznější hudební kapely, knižní obálky, firmy, spisovatele… má široké portfolium, které vnímá jako velký dar, díky kterému může rozdávat své pojetí zázraků a vnímání krásy.
 Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2018.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account