78

Všichni z mého okolí mě neustále nabádají k tomu, abych začala psát blog, nebo alespoň pár odstavců o tom, proč jsem se rozhodla začít dělat úplně něco jiného, než čím jsem se živila doposud. Podotýkám, že to bylo více než dvacet let a živila jsem se tím velmi úspěšně.
Stále jsem si nebyla jistá, jestli to bude lidi zajímat, nicméně posouzení nechám na Vás.
Tady Vám tedy přináším svůj příběh.
Vždycky jsem toužila dělat něco v oboru, který je blízký ženám. Můj vysněný job se pohyboval v oblasti módy, dekorativní kosmetiky, produktů na vlasy a podobně. Mnoho let jsem nenašla odvahu to zkusit, vyměnit své jistoty za nejasnou budoucnost, zaběhnutý stereotyp za vzrušující pocit skoku do neznáma, spolehnout se na své schopnosti a věřit ve svou intuici.
Podnikala jsem v oblasti účetnictví a financí, ale práce mi posledních pár let moc uspokojení nepřinášela, k tomu každoroční změny zákonů – kdo z Vás pracuje v tomto oboru, ví přesně, o čem mluvím.
Svou nespokojenost v pracovním životě a možná i chybějící pozornost v osobním životě, jsem začala řešit nakupováním oblečení, bot, kabelek a doplňků přes internet. Nejdříve jen pár kousků, ale později jsem se na tom stala závislou. Úžasné zboží za úžasné ceny! Jenže ne všechny věci mi seděly tak, jak bych si představovala, takže se mi začaly doma hromadit a já nevěděla co s nimi. Pár kamarádek si nějaké věci odkoupilo, nicméně stále mi jich zbývalo dost na to, abych musela začít přemýšlet o dalších možnostech prodeje.
Říkala jsem si, že pokud to dělá radost mě, proč by to nemohlo dělat radost i dalším ženám, které se chtějí oblékat hezky a stylově, a nezruinovat přitom rodinný rozpočet.
A proto jsem nakonec po pár měsících usilovného přemýšlení dospěla k rozhodnutí, že Vám nabídnu zboží světových značek na mém online boutique, protože co si budeme povídat: internet dnes frčí, ale zároveň Vám chci nabídnout možnost přijít si v Praze zboží osobně vyzkoušet, poradit se, případně se jen zastavit na kávu, nebo si přijít popovídat, když se budete zrovna potřebovat někomu svěřit.
Vzhledem k tomu, že pár příbuzných mého manžela žije v Paříži, měla jsem možnost pozorovat proslulý francouzský šarm, styl a vynalézavost Francouzek v praxi. Stačí, když se projdete po městě a zjistíte, že i studentka střední školy má takový šmrnc, o kterém si většina z nás může nechat leda tak zdát. To kouzlo není ve značce oblečení, které si na sebe vezmou. Ani v částce, kterou zaplatily za designovou kabelku. Je to všechno mnohem jednodušší! Krásný úsměv, sebejistota a osobitost je to, co z nás udělá neodolatelnou.

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account