Eva Clinic – klinika estetické laserové medicíny v Hradci Králové nabízí kompletní spektrum neinvazivních a mini-invazivních zákroků dle nejposlednějších trendů, včetně zákroků laserových.  Poskytuje komfortní metody omlazení a obnovení přirozené krásy v krásném prostředí. Věnovat se vám bude profesionální personál.

 V Eva Clinic kladou velký důraz na kvalitu a bezpečnost poskytovaných služeb, a proto všechny lékařské přístroje (laser Fotona SP Dynamis, BTL Vanquish, Exilis Elite, Exilite) patří mezi světovou špičku a najdete je pouze na nejprestižnějších klinikách, mezi které se klinika řadí.

 Zeptali jsem se MUDr. Evy Havlové z Eva Clinic v Hradci Králové a Pardubicích na trendy a nejžádanější zákroky.

 Jaké jsou nejžádanější zákroky estetické medicíny?

Naše klinika provádí pouze nechirurgické zákroky, mezi nejčastější patří odstranění vrásek aplikací botulotoxinu a výplní z kyseliny hyaluronové. Naše klientky jsou ženy mezi 30-60 roky, které pečují o svůj vzhled a chtějí buď oddálit stárnutí anebo o pár let omladit.

V současné době jsou velmi oblíbené zákroky spočívající v navození tvorby kolagenu a tím zlepšení elasticity pokožky. Mezi ně patří např. mezonitě, tedy speciální vstřebatelné nitě zavedené do podkoží, které vytvoří “kožní kostru”. Nyní, v zimním období jsou velmi oblíbené zákroky laserové, např. 4D laserový lifting Fotona anebo laserový peeling pro sjednocení tonu pleti.

 Navštěvují vás i mladší klientky?

Ano, samozřejmě. Ty pochopitelně nechtějí omladit, ale přicházejí zejména z důvodů prevence vrásek na aplikaci botulotoxinu nebo chtějí zkrášlit, což je nový trend. Pomocí speciálních výplní z kyseliny hyaluronové provádíme zvýraznění kontur obličeje po vzoru Kim Kardashian, časté jsou nechirurgické úpravy tvaru nosu a zcela běžné je zvětšení rtů.

Ženy se zkrášlují odjakživa a je skvělé, že máme stále nové a nové možnosti, jak jim plnit jejich přání.

www.evaclinic.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account