Břicháč Tom”: Revoluce ve světě hubnutí bez diety a přísných pravidel

Potřebujete zhubnout?
Nechcete držet drastické diety? Trávit hodiny v posilovně? Chcete změnit svůj životní styl? Chcete, aby vám elán vydržel dlouhodobě a ne jen pár týdnů? Chcete pochopit, proč nehubnete, i když skoro nejíte?

Knihy o hubnutí
Nemám ráda knihy o hubnutí, diety a návody, jak zhubnout. Většinou je to o dodržování přísných pravidel. Musíte dodržovat konkrétní jídelníček. Jíst jídla, která vám nic neříkají. Úplně vynechat vaše oblíbená jídla. Už se těšíte, až vám daná dieta skončí a vy budete moci jíst jako dříve. A kila jdou zas nahoru.

Kniha Břicháč Tom
Proto, když se mi dostala do rukou kniha Břicháč Tom, řekla jsem si,  že to je jen další kniha o hubnutí. Ale zvědavost mi nedala nakouknout. Tahle knížka na mne totiž kouká ze všech výloh knihkupectví.

Proč je kniha Břicháč Tom tak skvělá?

Po přečtení jsem pochopila, proč Břicháč Tom je jedna z nejprodávanějších knih o jídle a hubnutí. Ten chlap to má vymakané a přitom tak chlapsky jednoduché. Žádné složité recepty, žádné náročné jídelníčky. Vymyslel si pro sebe skvělý systém, aby pro něj hubnutí byla zábava. A v knize se s námi Břicháč Tom podělil o svůj návod, jak na to.
Jeho recepty jsou opravdu výborné a přitom příprava zabere velmi málo času. Poradí, jak zařadit pohyb, aby si člověk postupně zvykl. Musela jsem se smát, jak jednoduché a přitom efektivní jeho tipy jsou.

Co dalšího se v knize Břicháč Tom dozvíte?

Jak překonat těžké začátky

Jak zrychlit zpomalený metabolismus.

Jak získat a udržet si motivaci

Jak překonat špatné dny a vydržet

Jak zahnat chuť na sladkosti

Po koho je kniha Břicháč Tom?
Kniha Břicháč Tom je pro všechny, kteří chtějí zhubnout trvale. Pro ty, kteří si chtějí vytvořit nové návyky. Žádné zázraky do tří dnů nečekejte.
Soutěž o knihu Břicháč Tom
Tak co? Zaujala vás kniha Břicháče Toma? Mám pro vás překvapení. Jeden z vás může knihu vyhrát v nové soutěži. Chcete se zapojit do soutěže? Můžete zde.  Jediné, co musíte udělat, je vyplnit soutěžní formulář. A jestli knížku chcete mít hned, tak za super cenu ji koupíte třeba tady.
Líbí se vám článek nebo soutěž? Dejte like nebo mi napište do komentáře :-).

Zdroj: Marie Vavrochová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account