Pondělí může být skvělým dnem.
Podělím se s vámi o příjemné zážitky z dnešního pondělního dne.
Ráno jsem se vypravila 40km za Plzeň a strávila jsem s báječnou kolegyní v přírodě 5 hodin. V rámci příprav jedné akce jsme byly zmapovat terén. Nachodily jsme 15 km pol lukách a lesích. Já nadšeně fotila, terén předčil naše očekávání. Lebedily jsme si společně, jak je u nás krásně. Po cestě jsme narazily na pole s luskami a v lese na lesní jahůdky.
Na odpoledne jsem byla objednána na preventivní sonografické vyšetření prsou na polikliniku na Denisovo nábřeží v Plzni. Časově to vycházelo jen tak tak. Objednaná jsem byla na 15:15 hodin. S malým zpoždením mi  v čekárně vyzvedl MUDr. Petr Choc a hned po pozdravu se omluvil za zdržení. To jsem dlouho nezažila! Při vyšetření si se mnou pan doktor povídal o včasné prevenci, rozdílech mezi sonografickým vyšetřením a momografem a vše pečlivě vysvětlil. Veškerý stud ze mě rázem spadl a odcházela jsem naprosto nadšená z přístupu.
A další překvapení bylo na dosah 😉 Včera večer jsem si objednala v eshopu  Gruntu u Lidušky v Plzni nákup. Vše krásně načasované…..přijíždím a nákup už je před domem. Takže další skvělý zážitek! Večer objednáš a druhý den máš. Úmyslně jsem si vybrala podvečerní čas, abych byla doma…jinak by nákup dorazil kidně i dříve. Je to prostě skvělé!
Proto můžu sedět u stolu a psát tento blog. Nákup mi přijel domů *enzo*
Všechny Vás chci povzbudit, abyste nevěšeli (nejen ženy) hlavu, že je pondělí a jde se do práce a čeká nás celý pracovní týden. I pondělí může být skvělým dnem a to nejen v práci *heart*
PS: A splnila jsem aktivitu na 187 % *heart* 😉
Mějte krásný týden
Marci *enzo*
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account