Hubnutí, věčné téma asi většiny žen. Já se s tím potýkám od puberty s větším či menším úspěchem. Za ta léta vím, že vše je především o jídelníčku a pohybu. A pak také si to člověk musí nastavit v hlavě. Zkrátka je to komplexní proces a hlavně je třeba vydržet a nepolevit. Za sebe mohu říci, že mam ráda nějaký plán. Sama si mohu naordinovat jídelníček i pohyb, ale nemam vůbec jistotu, že je to tak pro mé tělo správné. Proto jsem vyzkoušela online cvičení hubnutí s GetFitOnline a ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti.

Online můžete i hubnout!
Internet je mocné médium a troufám si říci, že doslova ovládl svět. Kdo není online, jako by nebyl. Ale na druhou stranu, je to obrovský pomocník, který nám může pomoci mimo jiné i se zdravým jídelníčkem, pohybem a také nás skvěle motivovat. K tomu jsou určeny například webové stránky GetFitOnline.
O co se přesně jedná? Je to program, kde se zaregistrujete, vyplníte údaje o sobě a získáte jídelníček na hubnutí, cviky a motivaci přesně na míru. Především zde najdete vhodné potraviny, zdravé recepty, ale také cviky, které jsou pro vás vhodné. Nemusíte nikam chodit, vše si zjistíte z pohodlí domova a necháte se pouze inspirovat. Mě to přijde hodně výhodné, protože to ušetří hodně času a také peněz.
Jak to funguje?
Zvolíte-li denní program na míru, sestaví vám jídelníček i cvičení v délce od 15 do 90 dnů přesně podle vašich potřeb. Gramáž pokrmů je vypočítána pro každého individuálně. Již při registraci musíte vyplnit po pravdě údaje o sobě, jako je váha, výška, věk, pohlaví a tak dále. A nebojte se, nejde o žádný dril. Celé je to pojaté zábavně, originálně a nenuceně. Nejde o to vás do cvičení a diety nutit, ale naopak je důležité, aby vás to začalo bavit. A v tom vidím ten hlavní smysl. Zkrátka co nás nebaví a do čeho se nutíme, s tím obvykle velmi rychle přestaneme.

Hubnoucí nebo kondiční program vám ukáže cestu, jakou se můžete vydat. Není to nic složitého. Pravidelně budete dostávat seznam surovin, ze kterých si budete připravovat jídla, a to každý 5 dní i s přesnou gramáží. Nic jiného už nebudete potřebovat nakoupit, takže nákupní seznam dostanete přímo na webu online. Jídelníček na hubnutí bude kompletní. Některé potraviny mi nebyly úplně po chuti. Nabídli mi však alternativu, která nutričně zcela zapadla do celého dne.
Co si můžete vybrat?
Po registraci jsem si mohla vybrat, zda mam zájem o těžší či lehčí cvičení. Další zajímavostí je výběr jídelníčku, zda dáváte přednost pestrému, či ekonomickému stravování. Suma sumárum, ušetříte spoustu času a v konečném důsledku i peněz. Přijde mi to jako fajn možnost, jak zhubnout a ještě se dozvědět mnoho zajímavých informací o hubnutí. A hlavně díky online cvičení se nemusíte potit v posilovně!
A jak hubnete do plavek vy milé dámy?*enzo*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account