Kalina tušalaj
V gemmoterapii se používají pupeny kaliny tušalaje.
*heart* Používá se především při léčbě chronických alergií, jejichž následkem je astma, senná rýma a ekzémy (včetně ekzémů v zánětlivém stádiu).
*heart* Využívá se jako drenážní prostředek plic a tlumí plicní neurovegetativní systém, tedy i dušnost, křeče průdušek. Používá se také při léčbě bronchitidy a křečovité rýmy. 
*heart* Má také regulační vliv na štítnou žlázu, pomáhá při její hyperfunkci. Dále se využívá při léčbě progresivní chronické polyartritidy a uzlíkové periartritidy. 
*heart* V kombinaci s černým rybízem se používá při akutní fázi rozedmy plic a senné rýmy. Společně s rozmarýnem se podává při chronické fázi. 

Gemmoterapie
Moderní léčebná metoda, která má výborné výsledky i u obtížně léčitelných nemocí. Gemmoterapie, též nazývaná “medicína pupenů”, je léčba pomocí kapek z výtažků pupenů stromů, keřů nebo bylin. Podstatou je, že v pupenech jsou velmi účinné látky pro léčení lidského organismu. Každá rostlina ukládá do pupenů to nejcennější pro svůj růst, proto pupeny obsahují nejvíce léčivých látek z celé rostliny.
Foto: Pixabay

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account