100
Co vám chce vaše tělo říci ?
V životě se nic neděje bezdůvodně. Všechny věci existují a mění se z nějaké příčiny. Když podniknete dlouhou procházku, je to proto, že jste se pro ni rozhodli rozumem a citem (touha). Buňky ve vašem těle jednají úplně stejně. Nicméně ony druhy myšlenek a emocí, které ovlivňují buňky, působí velice jemně, téměř podvědomě.
Buňky už fungují automaticky, avšak mají na ně vliv hormony, steroidy, neuromediátory, serotonin atd. Tyto látky vyvolávají reakci ve tkáních (v buňkách), což je nutí k tomu, aby nějak odpověděly, v závislosti na počáteční myšlence nebo emoci. Dobrým příkladem toho je strach. Spatříte-li něco, co vás vyděsí, vaše nadledviny začnou produkovat andrenalin, aby stimulovaly srdce a krevní oběh a povzbudily svalovou činnost. Tím zmobilizujete sílu a energii k útěku či boji. Nadledviny nejprve dostanou signál z mozku, aby uvolnily adrenalin, přičemž mozek tento signál přijme prostřednictvím vašeho vědomí.
Buňky odpovídají na stimuly. To může mít pozitivní nebo negativní následky, podle zdroje těchto stimulů. Jak zdůrazňuji : to, co jíte, pijete a dýcháte a co si nanášíte na kůži, může mít na vaše buňky, tkáně, orgány a žlázy buď pozitivní a posilující vliv, nebo negativní vliv. Negativní vliv může vyvolat hypoaktivitu buněk a příslušných tkání. Tyto negativní vlivy mohou buňky dokonce zničit.
Buňky mohou nejenom zeslábnout či odumřít, ale mohou také změnit svoji morfologii (funkci). Mohou být napadeny a zničeny parazity a/nebo pohlceny imunitními buňkami.
Jakmile se nastartuje proces buněčné degenerace, vaše tělo začne trpět. Spustí se řetězová reakce, která vyvolá změny ve způsobu fungování vašeho těla. Tyto změny jsou vlastně jakési signály. Všechny dohromady vytvářejí “řeč” těla. určenou pro vás nebo vašeho lékaře. Budete-li všímaví a porozumíte-li řeči vašeho těla, respektive jeho komunikačním metodám, dokážete určit, které orgány a žlázy máte v nepořádku.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account