Americké centrum CDC: Vakcíny mRNA (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, atd.) neposkytují bezinfekčnost
Americkým internetem a sociálními sítěmi právě v těchto hodinách otřásá virální video, které zachycuje vystoupení šéfky amerického Centra pro prevenci a kontrolu nemocí (CDC) Rochelle Walensky na americké televizní stanici CNN, kde poskytla rozhovor Wolfu Blitzerovi, který se jí ptal na poslední rozhodnutí Centra CDC, kde je doporučováno, aby očkovaní lidé v USA začali okamžitě nosit roušky a respirátory.
Šéfka CDC to zdůvodnila daty a studiemi, které CDC po půl roce očkování zpracovala a zjistila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. V pořadu Rochelle Walensky doslova uvedla, že “vakcíny sice fungují, chrání lidi před těžkou formou nemoci, ale bohužel neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost”. Podle šéfky CDC dokonce očkovaný a současně nakažený člověk má v sobě úplně stejnou virovou nálož jako nakažený člověk, který je neočkovaný.
Z tohoto důvodu šéfka CDC na CNN vystoupila a požádala Američany, aby nosili roušky nejen ve veřejných vnitřních prostorách, ale i v případě, že jdou k někomu domů, kdo není očkovaný, ať už z jakéhokoliv důvodu, protože očkovaný člověk by tohoto neočkovaného člověka mohl nakazit. Šéfka CDC doslova uvedla: “Naše vakcíny fungují výjimečně dobře. V případě Delty fungují vakcíny i nadále dobře, pokud jde o závažná onemocnění a úmrtí – zabraňují jim. Ale co už nedokážou, je zabránit přenosu.”
Výrok šéfky CDC začal cloumat americkou alternativou ve chvíli, kdy záznam tohoto pořadu začal YouTube mazat v průběhu pátku s takovou zběsilostí, až se nad tím pozastavili i někteří američtí novináři. Nestává se příliš často, aby Google – jakožto majitel YouTube – cenzuroval a mazal reportáže CNN, na kterých vystupuje šéfka CDC. Podle informací americké Fox News došlo k mimořádnému krizovému zasedání uvnitř společnosti Google během pátečního dopoledne, kde se řešila strategie přístupu k videu s výroky šéfky CDC večer předtím na CNN.
Šéfka CDC přiznala, že vakcíny bohužel neposkytují očkovaným lidem bezinfekčnost a lidé jsou i po očkování pro své okolí nakažliví.
Toto vystoupení šéfky CDC vyvolalo v USA chaos především v New Yorku, kde lidé zahltili místní očkovací centra miliony telefonických dotazů, jestli jejich vakcíny, které dostali, jsou lepší a poskytují bezinfekčnost, anebo se jedná o ty vakcíny, o kterých ve čtvrtek na CNN hovořila šéfka CDC. Lidé si v USA mysleli, že po vakcinaci budou bezinfekční a ochrání své blízké. Nyní se ukazuje, že vakcíny neposkytují imunitu, vůbec ji ani nevytváří, pouze tyto roztoky zabraňují propuknutí vážné formy nemoci. 
Je tedy potvrzeno přímo z americké CDC, že vakcíny proti covidu-19 neposkytují bezinfekčnost a očkovaní lidé mají v sobě stejnou virovou nálož jako neočkované osoby. Není divu, že Google vyhlásil krizové zasedání své rady ředitelů, protože nyní bude velmi těžké vykreslovat vakcínu jako něco, co chrání druhé.
Vakcíny tak maximálně zabraňují, aby u očkované osoby nepropukl zápal plic, ale nechrání před onemocněním mírnou nebo střední formou nemoci. Jinými slovy, vakcíny mRNA neumí ani to, co umí obyčejné vakcíny, tedy zabránit onemocnění tím, že vakcína vyprovokuje imunitní systém, aby si vyrobil protilátky a zlikvidoval v těle všechny viry. 
Podle CDC představuje očkovaná i neočkovaná osoba, která vejde do restaurace, obchodu, mezi skupiny lidí na místa určitého konání, nebo na pracoviště, naprosto stejné riziko pro ostatní osoby, které se tam nacházejí, tak jaký má předložení dokladu o očkování význam? Faktem je, že údajná konspirace o tom, že vakcinovaní lidé šíří infekci stejně jako nevakcinovaní, se potvrdila jako realita. 

 Ivermectin
Klinická studie z Izraele potvrdila, že lék Ivermectin neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob a cena za léčbu se pohybuje okolo 1 USD za den! Přesně kvůli tomu všechny vlády zřejmě zakazují Ivermectin, protože by jim zkazil kšefty s farmaceutickými společnostmi!
Profesor Eli Schwartz, zakladatel Centra cestovní medicíny a tropických nemocí v Shebě v Izraeli, prováděl od 15. května 2020 do konce ledna 2021 randomizovanou, kontrolovanou, dvojitě zaslepenou studii, jejímž cílem bylo vyhodnotit účinnost Ivermectinu při snižování vylučování viru u nehospitalizovaných pacientů s mírným až středně těžkým průběhem covidu-19. V rámci této studie bylo provedeno několik testů, které byly zaměřeny na snížení výskytu viru. Informaci přinesl izraelský list The Jerusalem Post. Do 6 dnů u téměř 3/4 osob léčených Ivermectinem zmizela virová nálož, zjistila tato klinická studie.
Ivermectin je schválen americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv od roku 1987. Objevitelé tohoto léku získali v roce 2015 Nobelovu cenu za medicínu za léčbu onchocerkózy, onemocnění způsobeného infekcí parazitickou hlísticí. V průběhu let byl používán i v dalších indikacích, včetně svrabu a vší. V posledním desetiletí navíc několik klinických studií začalo prokazovat jeho antivirovou aktivitu proti virům, počínaje HIV a chřipkou až po viry Zika a západonilskou horečku. Lék je také mimořádně ekonomický. Studie zveřejněná v odborném časopise American Journal of Therapeutics ukázala, že cena Ivermectinu pro ostatní léčbu v Bangladéši se pohybuje kolem 0,60 až 1,80 USD za pětidenní kúru. V Izraeli stojí až 10 dolarů denně, uvedl profesor Schwartz.
 
Zdroj: infokuryr.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account