Nenechte se zmýlit, ne každé dno znamená propad a nutné zlo. Takové mořské dno je zcela jiné a jistě ve vás otevře nevídané pozitivní vjemy. Kde bychom se také měli cítit tak dobře jako pověstná ryba ve vodě, než právě ve vlnách slaných moří a oceánů. Vždyť naše tělo je tvořeno téměř ze 70 % vody. Vsaďte na vodní sporty a zjistíte netušené možnosti, které tyto aktivity skýtají.  

Co takhle vyzkoušet potápění? 

Lovci perel 

Nemusí z vás být hned “hledač” nádherných pokladů ukrytých v mušlích na dně moře. I potápění a zadržení dechu podléhá pilnému a poctivému tréninku. Pro začátek si najděte na internetu osvědčenou firmu nabízející kompletní služby a průvodce i pro absolutní začátečníky. Voda je živel a jedině s vyškoleným instruktorem ji zkrotíte a potápění se pomalu stane zábavou i vášní.  

Bezpečnost na prvním místě 

Nevšední zážitek je jistě neodolatelným pokušením, ale pozor na bezpečnost. Je nutné si osvojit zásady bezpečného chování při tomto nádherném sportu. Proto i během kurzu si projdete “záchranářským minimem”.  

Pokud již máte teorii v malíčku, nezbývá, než se zhluboka nadechnout a nechat se unášet světem ticha. Kolem uší vám budou plynout bublinky vašeho výdechu a octnete se v ráji němých tváří. Vaše tělo bude s lehkostí unášeno a budete si vychutnávat nekonečnou volnost. Vodní fauna a flora vám otevře svá pomyslná vrátka. 

Jste naladěni na ponor ve vašem bazénu, nebo přímo na dno širokého oceánu? Jistě Vás tato záležitost nadchne a budete lačni po dalších zážitcích a objevech. Tak “vzhůru na dno”.

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account