Audrey byla módní ikonou a skutečně výjimečnou ženou. I díky tomuto malému triku si vytvořila dokonalý look svých řas.
Herečka Audrey Hepburn byla a vždy bude ikonou a inspirací pro mnohé ženy. Její šmrnc, vkus a krása žijí dodnes. Audrey jednoduše věděla, co jí sluší a svou ženskost nikdy nezapřela. 
Kromě úžasného módního vkusu, měla legendární herečka i různé beauty vychytávky. Jednou z nich je i trik s řasami, díky němuž dosáhly jiný rozměr a ona sama dokonalý pohled. Právě její oči byly považovány za jedny z nejkrásnějších. Po tom, jak si herečka nanesla spirálu, zvykla používat špendlík na to, aby oddělila každou jednu řasu. Tímto, na první pohled náročným, trikem dosáhla přirozený a hlavně dokonalý look. Stejně se tak vyhnula slepeným řasám a nerovnoměrnému nanesení spirály.
Audrey nebyla dokonalá jen díky tomu, jak vypadala, ale hlavně díky svému životnímu stylu, zásadám a myšlenkám, kterými se řídila. Jednou z nich je i její oblíbená věta o tom, že krása ženy není v její postavě, či v šatech, které má na sobě, ale skrývá se v ženských očích. Věděla, že právě ty jsou oknem do duše a řeknou o člověku víc, než cokoliv jiného.
O řasách obecně se teď docela dost mluví. Musím říct, že jsem už nějakou tu řasenku vyzkoušela. Dobré výsledky mám stímto sérem na řasy, ale na druhou stranu asi nemusí vyhovovat všem. Máte nějaké tipy, jak na husté řasy a vyzkoušeli byste metodu Audrey ?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account