Propojením moderních vědeckých poznatků a přírody vznikají převratné novinky. Podobnou symbiózou spatřila světlo světa revoluční řada péče o pleť NovAge+ od společnosti Oriflame. Díky vyspělým technologiím v sobě kombinuje sílu, jemnost a preciznost, které pleti poskytují přesně to, co v danou chvíli potřebuje pro zdraví a udržení svěžího a mladistvého vzhledu.

Celkem jedenáct unikátních bio aktivačních technologií inspirovaných přírodou pracuje v dokonalém souladu s přirozenými biologickými funkcemi pleti a aktivuje její vlastní obranné mechanismy proti stárnutí. Díky tomu a nové úrovni vrstvení produktů dochází k regeneraci a posílení pleti. Oriflame NovAge+ představuje zcela přizpůsobitelný systém omlazující péče, jež staví na kosmeceutických účincích jednotlivých produktů.

Účinky jsou znatelné již po dvou týdnech pravidelného používání, což dokládají i klinické studie. Stačí, když své pleti věnujete dvakrát denně dvě minuty. Tento čas je dostatečný pro aplikaci čtyřfázové péče, sestávající z pěti produktů – čisticího přípravku, séra, očního krému, denního a nočního krému.

„Kosmetická řada NovAge+ má klinicky ověřené účinky již za dva týdny. Obsahuje čtrnáct nových produktů, které se mezi sebou dají libovolně kombinovat. To znamená, že si můžete vybrat sérum, které pleť vypíná a zpevňuje ji, k tomu oční krém na projasnění těchto partií a multiaktivní denní krém s výrazně omlazujícími účinky. A to buď s lehkou nebo hutnější texturou a také s SPF nebo bez něj. Na noc použijeme krém noční. Péči o pleť by mělo předcházet její vyčištění novým čistícím gelem. Každá rutina se skládá z pěti kroků a představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Tímto postupem dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti. Kromě toho můžete využít také čtyři již připravené rituály, z nichž každý je určen na nějaký problém pleti. Necílíme tedy na věk, ale na problémy pleti. Ať už jde o akné či určité povadnutí pleti, vše umíme vyřešit právě díky řadě NovAge+,“ doplňuje k novým produktům Lucia „Lussi“ Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame.

NEJMÉNĚ 7x LEPŠÍ VÝSLEDKY PŘI DODRŽOVÁNÍ CELÉHO RITUÁLU

Klinicky testováno při použití kompletního rituálu v porovnání s použitím pouze čisticího gelu a denního krému.

Zvolte správnou péči, diagnostiku pleti zvládnete i doma

Maximálních účinků dosáhnete právě dodržením jednotlivých kroků, neboť každý z nich má svou vlastní úlohu a vzájemně se podporují. Jak si zvolit ten pravý rituál? „Produkty pro péči o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily její stav. Produkty této řady lze různě kombinovat. V případě změny potřeby tedy stačí vyměnit například texturu krému či sérum,“ doporučuje dermatoložka MUDr. Jana Housková.

Pokud si nejste jisti potřebami své pleti, řadu NovAge+ provází také nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti. On-line a za méně než dvě minuty získáte kompletní analýzu pleti a doporučení pro nejvhodnější rituál NovAge+.

„Možnost individuálního sestavení rutiny přesně na míru potřebám dané pleti je velkým přínosem. Potřeby naší pleti se totiž mění na základě vnitřních i vnějších činitelů. Těmi jsou vedle přirozených změn vlivem stárnutí dále změny počasí v průběhu roku, hormonální změny či například změna životního stylu a stravy,“ doplňuje doktorka Housková.

Jedinečné rituály pro zdravou a mladistvou pleť

Každý z rituálů obsahuje až osm z celkových jedenácti bio aktivačních technologií přírodního původu, z nichž čtyři jsou patentovány. Zvolit vždy můžete buď hutné krémy, lehké krémy či jejich kombinaci. Dermatoložka doporučuje krémy s hutnější strukturou pro suchou pleť a často též pro pleť stárnoucí. Naopak lehčí fluidní krémy s menším obsahem okluzivních látek budou vyhovovat pleti mastné. Případně se lze řídit také tím, že ráno volíme lehčí textury a na noc hutnější a výživnější. „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp,“ říká k inovativní péči ambasadorka značky Veronika Kašáková, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

Udržitelnost a odpovědný přístup

Veškeré suroviny pro výrobu jsou získávány odpovědným způsobem, oplachovací produkty mají biologicky odbouratelné složení a velký důraz je kladen rovněž na obaly, které jsou vyrobeny odlehčené a z recyklovaných materiálů. Splňte si sen o krásné pleti díky péči, jež je precizní, silná i jemná zároveň.

Ideální je si svůj rituál nakombinovat individuálně přesně dle potřeb Vaší pleti. Lze si ale i vybrat z již předpřipravených rituálů níže.

NovAge+ Rituál Wrinkle Smooth přináší viditelné vyhlazení pleti již od prvního použití. Bio aktivační technologie podporují tvorbu kolagenu v dermis (škára) a urychlují obnovu buněk, čímž dochází k redukci hlubokých vrásek, zjemnění linek a zlepšení pevnosti pleti, která je pak plnější, zářivější a vypadá mladistvě.

NovAge+ Rituál Lift+Firm viditelně vypne ochablou pleť a obnovuje kontury obličeje, které jsou následně pevnější a definované. Například obsažená patentovaná technologie Oripeptid-3 zvyšuje přirozenou tvorbu kolagenu rychleji než vitamin C.

NovAge+ Rituál Bright Intense redukuje viditelnost hyperpigmentace a známky stárnutí. Patentovaná technologie zajišťuje rovnoměrný tón pleti a její rozjasnění. Skvrny od slunce či jizvičky po akné nemají šanci.

NovAge+ Rituál Blemish+Age Defy se zaměřuje na aknózní pleť, kdy bio aktivační technologie pomáhají redukovat kožní maz, odstraňovat akné a předcházet jeho další tvorbě. Zároveň opět rituál přispívá k mladistvé pleti a redukci vrásek.

Vše z řady NovAge+ můžete zakoupit na e-shopu www.oriflame.cz

Tagy:
4 Komentářů
  1. Hanka Vránová 12 měsíců ago

    Tohle vypadá hodně dobře, díky za tip. 🙂 Možná vyzkouším. Já mám bohužel celkem problematickou pleť a shánět na ni tu správnou kosmetiku je často pěkný oříšek. Třeba nějaký slušný make-up na problematickou pleť se mi v žádné normální drogerii nepovedlo najít. Většinou takovéto věci spíš musím objednávat přes internet.

  2. NelaVávrová 1 rokem ago

    My spolupracujeme spíše s Avonem, ale jak píšou kolegyně, už jsem zkoušela investovat do drahých, kvalitních značek, ale nikdy jsem žádný zázrak nenašla oproti obyčejnému krému za pár kaček :/ Ale moc děkuji, konečně pěkně vysvětlený a popsaný produkt…

  3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Já jsem sice sama prodejce Oriflame, ale tyhle drahé výrobky jdou mimo mně. A ani nemám zákaznice, které by si je u mě objednávaly.

  4. Čas od času se mi podaří nějaký takový přípravek vyhrát, tak pak ráda zkouším, ale popravdě, žádný “wow” efekt se zatím nedostavil. Tudíž v běžném životě používám finančně dostupnější vyživující krémy pro pleť mého věku.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account