Připravte si zelenou masku s luteinem, která pomáhá odstranit vrásky a navrací objem vaší pleti.

 
Přemýšlíte už o Botoxu? Zakažte si tuhle myšlenku, protože bude mnohem lepší odstranit vrásky, hydratovat a vypnout vaši pleť za pomoci přírodních prostředků. 
Zapomeňte na Botox, jehly i vstřikování škodlivé látky do vašeho těla. Níže uvedená maska se vám zalíbí kvůli svému anti- aging (protistárnoucímu) efektu i kvůli dobrým výsledkům zlepšení kvality vaší pleti. 

… výsledek vidíte okamžitě!

Ze všech přírodních prostředků, které můžete doma připravit, je tato maska jedna z těch, jejichž výsledek vidíte okamžitě. 
 

Omlazující zelená maska s luteinem  
    200 g špenátu
    200 g kapusty 
    1/4 šálku extra panenského olivového oleje
    1/4 šálku kysané smetany

 

Postup:

Špenát a kapustu krátce povařte nebo spařte – jen do jejich změknutí. Potom slijte vodu a rozmixujte v mixéru. Po chvíli přidejte olivový olej a kysanou smetanu a znovu mixujte, abyste získali hladkou homogenní směs. 
 

Použití:

Aplikujte masku na svůj dobře vyčištěný obličej a krk. K nanesení můžete použít štěteček nebo špachtličku. Nechte masku působit zhruba osm minut.
Poté musíte masku důkladně omýt, a to ve dvou krocích. Prvně použijte vlažnou vodu a při druhém čištění vodu studenou, aby se uzavřely póry.
Masku používejte dvakrát týdně. Pokožka bude vypnutá a jasná.
 

 

Zbytek této masky nechte v chladničce.
 

Proč je tato maska tak prospěšná?

Hlavními složkami, které mají silný omlazující účinek, jsou lutein, vitamin Е a kyselina mléčná.
Lutein jako silný antioxidant, obsažený v zelené listové zelenině, chrání pokožku před volnými radikály. Podle studií zvyšuje pružnost pokožky až o 68%, hydrataci pokožky o 82% a hladinu lipidů až na 63%.
Olivový olej hydratuje a vyživuje nejen pokožku ale i vlasy. Obsahuje antioxidanty, vitamin E a usnadňuje proces eliminace toxinů z krve. Středomořské národy tuto skutečnost využívají staletí. To je jeden z důvodů, proč tamní ženy mají krásnou pleť a nádherné husté vlasy. 
Smetana, jako všechny fermentované mléčné výrobky, obsahuje kyselinu mléčnou, která je nezbytná pro krásnou a zdravou pleť. Tato kyselina pomáhá v pleti udržet vlhkost, pracuje jako přírodní peeling a stimuluje tvorbu kolagenu. Kyselina mléčná se využívá v mnoha kosmetických přípravcích pro péči o pleť. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje tvorbu nových mladých buněk, čímž se snižuje množství vrásek.
Po použití této masky se nevystavujte přímému slunečnímu záření! Maska totiž může zvyšovat citlivost pleti.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account