Miluji vodu celý svůj život, ale nejvíce jsem si vodu oblíbila od roku 2011, kdy jsem ji začala pít opravdu ve velkém. Denně jsem vypila 4 -5 litrů vody, ale dnes už tolik nepiju. O vodě je napsáno mnoho a každý věří něčemu jinému. Já se řídím svým tělem, když potřebuje vodu nebo více vody, dám mu ji. Mám období, kdy vodu moc nepotřebuji, hlavně v zimě se mi stává, že piju vody nejméně, protože miluji čaje, takže v zimním období piju nejvíce čaje a mezi čaji si dám občas sklenici vody, abych nepila pouze čaj.

Vodu filtruji už čtyři roky, a k filtrování používám Britu konvici, která mi naprosto vyhovuje, jsem s ní spokojená. Konvice je XL je tedy větší a mně se to líbí, protože ji mohu naplnit více a tak nechat odstát na pokojovou teplotu.

To víte, že dříve jsem kupovala balenou vodu, ale přišla jsem na mnohem ekologičtější způsob, mít doma dobrou vodu nejen na chuť, ale i bez jódu, chlóru, bakterií, těžkých kovů.

Téměř všude je tvrdá voda, a tak po přestěhování si udělám vždy takový test. Nějakou dobu nefiltruji vodu a naliji vodu do varné konvice a čekám, za jakou dobu bude potřeba konvici vyvařit. Tentokrát bydlím na vesnici, kde je opravdu velmi tvrdá voda, a tak jsem testovala vodu v konvici. 🙂 Po týdnu jsem musela konvici vyvařit, protože byla celá zanesená. Konvici jsem vyvařila a od té doby filtruji vodu. Je to až neskutečné, ale konvici jsem po 2. měsícíchještě nevyvařovala, protože ve varné konvici nebyla žádná vrstva kamene.

Filtrační konvice Brita Marella XL bílá, koupila jsem zde >>>

Elektronický indikátor výměny patrony každé 4 týdny připomíná, že je třeba vyměnit filtrační patronu.

Využívá Brita Maxtra – novou filtrační patronu BRITA se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody

Odklápěcí víčko, pro jednu ruku a snadné plnění

Moderní, mladý design

Ideální na jídelní stůl

Konturované držadlo (na vnitřní straně držadla)

Objem značený na konvici Brita Marella XL

Objem přefiltrované vody 2,4 l (100-150 litrů vody)

celkový objem 3,5 l

Moc se mi líbí, že od roku 1992 je možné všechny části filtračních patron BRITA opakovaně využít a materiály je možné recyklovat. Na postup recyklace mrkněte sem >>>

Společnost BRITA GmbH., jako světový výrobce vodních filtrů, dodává své produkty do více jak 70 zemí světa. Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země. Společnost BRITA GmbH. vyrábí pro různé geografické oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují v závislosti na místních podmínkách různá množství, resp. poměry mixážní směsi a dalších látek ).

Tuto konvici už na svých stránkách firma nenabízí, protože ji mám minimálně čtyři roky, ale najdete tam jiné typy konvic, takže si vybere každý. Na vzhledu úplně nezáleží, důležité je funkčnost a ta je skvělá.

Napsala Kristi ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account