Krásný den, chci Vám ukázat bílé produkty od firmy 4Home, které nám donesl Ježíšek. Ale nejdříve Vám povím něco málo o firmě 4Home, kde nakupuji pravidelně už několik let a vždy jsem spokojená, jak se zbožím, tak s dopravou.

V tomto eshopu nabízí nepřeberné zboží všeho, od ložnice až po zahradu, takže si opravdu vyberete to, co potřebujete. Já nejvíce kupuji bílé zboží, v minulosti jsem si zde >>> koupila konvičku, zapékací mísu, hrníčky, a tak podobně, samozřejmě všechno bílé. 🙂 A ještě dříve jsem zde >>> kupovala povlečení.

Firma 4Home působí na českém trhu už od roku 2004 a díky spokojenosti zákazníků získali prestižní ocenění portálu Heureka.cz Ověřeno zákazníky a také zlatou pečeť Garance nákupu.

-Orion Porcelánová miska Star 17, 5 cm

Misku jsem si oblíbila hned od začátku, je skvělá na oříšky, slané dobrůtky, ale i ovoce. Nechávám si misku na vánoční stůl díky jejímu tvaru, ale i pro návštěvy vytáhnu hvězdu během roku.

-Bormioli Mísa Prometeo 15 x 14 cm

Bílé misky jsem koupila hned dvě, moc mě zaujal tvar misky a nejen tvar, ale zvenku jsou misky rýhované, na dotek je to velmi příjemné a hlavně miska v ruce neklouže.

 

-Vonná svíčka ve skle Skořice 350 g

Svíčka nádherně voněla a navodila opravdovou vánoční pohodu, voněla docela silně, že jsem ji po pěti hodinách zhasínala, aby mě nebolela hlava. Líbí se mi, že svíčka byla ve skle a krásně vyhořela úplně na dno.

 Tak to byl takový vánoční nákup v 4Home a už se těším na další kousky z eshopu.

Napište mi do komentářů, jestli znáte 4Home a jestli máte doma nějaké zboží.

S láskou, Kristi ♥

1 Komentář
  1. NelaVávrová 8 měsíců ago

    Krása

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account