Můj zdravotní stav si ráda nechávám čas od času změřit některým z diagnostických přístrojů a účastníci seminářů toho mohli také využít. Letos v lednu nám tady ve Znojmě měřila Lenka Marková přístrojem ZYTO. Velmi mě překvapilo, že společným výsledkem u všech byly vysoké hladiny pesticidů a herbicidů v těle.

 
Lámali jsme si hlavu, odkud by se mohly v mém těle vzít. Tak logicky vychází strava – ovoce a zelenina – a voda z vodovodu. V D-testu jsem objevila článek – test ovocných čajů, který tedy taky dopadl špatně – nejhůře v obsahu pesticidů na tom byly dětské čaje, z toho jeden BIO pro děti od 8 měsíců. Článek potvrzuje zátěž pitné vody v některých oblastech naší republiky – viz úvodní obrázek.
Další otázkou je, co to v mém těle způsobuje. Samozřejmě je to vidět i na dalších výsledcích. Objevuje se zátěž jater a ledvin, které se snaží všechny toxiny z těla vyloučit

 
Herbicidy a pesticidy patří mezi “endokrinní disruptory”. Jsou to látky, které mohou poměrně razantně náš hormonální systém ovlivnit. Zkoumala jsem, jakému hormonu se podobají a zjistila jsem, že naprostá většina je estrogenového typu, proto se jim také říká “xenoestrogeny”. Článek na Wikipedii je zde. U žen mohou společně s dalšími vlivy umocňovat dominanci estrogenu. Dominance estrogenu se může projevovat PMS, únavou, nespavostí, zhoršeným myšlením, poruchami cyklu, poruchy štítné žlázy, studené ruce a nohy, podrážděnost, deprese, bolesti hlavy, vypadávání vlasů, bolestivost prsou, fibrocystická prsa, přibírání na váze hlavně na břiše, silné krvácení, dlouhé krvácení, pomalý metabolismus…
Takže se nyní můžeme podívat na další výsledky měření, jaké orgány z celkem 21 mají největší zátěž a zda jsou mezi nimi i hormonální žlázy.
Z 21 zjišťovaných orgánu bylo v nerovnováze sice jen 5, ale z toho 3 hormonální žlázy (kdybych počítala i ledviny, které se podílejí na hladinách ženských hormonů, tak 4 z 5). Takže ovlivnění hormonálního systému je jednoznačně patrné. Jsem ráda, že se tam neobjevuje nerovnováha vaječníků, štítné žlázy a hypofýzy, s kterými v józe pracujeme. Pro mě je to důkaz toho, že moje pravidelné cvičení Lunární jógy a Hormonální jógy tyto orgány dokáže podržet, aby fungovaly jak mají. Hormonální nerovnováha se zatím neprojevuje navenek, cyklus mi funguje jak má, je pravidelný, bezbolestný, normálně silný, bez výrazných projevů PMS.
Jaká budu dělat opatření?

Každopádně budu dál každý den cvičit svoji sestavičku Lunární nebo Hormonální jógy, protože vidím dobré výsledky. Semináře naleznete zde. Aktuální informace o průběžných hodinách ve Znojmě jsou tady.
Sháním dobrý filtr na pitnou vodu. (jestli máte osvědčený tip, pište do komentářů) Snad dokáže ty herbicidy a pesticidy odfiltrovat. Poznáme to po čase na dalším měření. (Tedy za předpokladu, že tělo dokáže herbicidy vyloučit. Tak kéž by, wikipedie je trochu skeptická.)
Budu shánět kvalitní ovoce a zeleninu, nejlépe od nějakého soukromého zemědělce. Tito hrdinové naši podporu opravdu potřebují. A loupat slupky pryč a odkrajovat košťály, tam bývá zátěž největší.
Už jsem nasadila éterické oleje, které mi doporučil přístroj ZYTO. Můžete je zakoupit zde anebo Vám mohu odlít menší množství na vyzkoušení. To, že mohou éterické oleje zbavit tělo parazitů, už mám vyzkoušené, ale že by uměly zbavit i takovéto zátěže? Necháme se překvapit.
Sepíšeme petici? A pošleme ji na radnici, vládě a zemědělským podnikům? Je potřeba používání těchto chemických látek ihned zastavit. Kdo ví, jak dlouho se budou už teď z půdy vyplavovat. Děláme to hlavně kvůli našim dětem a budoucím generacím.

Pokud byste si také chtěli nechat ověřit přístrojem ZYTO, jak na tom sami jste, napište krátký mail na in**@ma************.cz. Dala bych Vám s předstihem vědět další temín.
Pokud byste měli k tomuto tématu nápady a podněty, napište do komentářů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account