Trápí vás strie a malé jizvičky? Jane testovala!

Sice nejsem maminkou a nemám strie po porodu, ale mám je z hubnutí. Zkoušela jsem vše možné, různé krémy a v současné době olejuji ;-).

Samozřejmě jako správná “hltačka” reklam, jsem podlehla reklamě na Bi-oil, nejprodávanější olejíček na světě. Balení je v krabičce, ve které je pak lahvička o 60ml olejíčku, který pečuje o pokožku a je vyvinut k tomu, aby zlepšil vzhled jizev a strií. Jasně, není to hned. Optimální doba používání je 3 měsíce při frekvenci mazání 2 x denně.

Složení: průlomová ingredience PurCellin Oil, je rovněž vysoce efektivní pro stárnoucí a dehydrovanou pokožku. Je vyvinut pro používání jak na obličej, tak na tělo.
– vitaminy A a E
– oleje z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku
– na obličej a tělo
– nemastný
– rychle se vstřebává
– hypoalergenní
– vhodný pro citlivou pokožku.

Výhoda? Není jen na tělo, ale i na obličej.
Nevýhoda? Malé balení a cena od 240 Kč, zmizí hodně rychle.
Vstřebává se vcelku rychle, jemná vůně.
Výsledek: Funguje, ale ta cena?

Druhým produktem je Beauty oil od značky Balea, tu koupíte v DM drogeriích. Po zkoušení jej hodnotím naprosto kladně, výsledek je stejný jako u dražšího Bi-oilu. Navíc Balea stojí do 100 Kč, obsah balení je 150 ml a sladká nevtíravá vůně vás doslova dostane. Je to “4v1” péče o jizvy, strie, péče o suchou pokožku, péče pro hladkou pokožku. Na obličej jsem jej nezkoušela, ale osobně si myslím, že není problém. Po natření je kůže hebounká, voňavá a krásnááááá.

Olejíček Balea není v reklamě, všimla jsem si ho náhodou a jsem ráda, že jsem si ho koupila, protože prošel a Bi-oilu u mě odzvonilo 😉
Zkoušela z vás některá tyto olejíčky, nebo používáte jiné? Těším se vaše komentáře.
Jane

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account