Tyto skvělé produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem jsou odhaleným tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci vlasů. Všechno začalo, když zakladatelka Faith in Nature Rivka pěstovala avokáda na okenním parapetu. A pak následovala 45letá historie značky Faith in Nature.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  99% použitých  látek je přírodního původu
  100% přírodní  vůně
  Produkty  bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  Produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
  Produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků,        ale ani surovin na zvířatech.

 
Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Jedná se o opravdu přírodní kosmetiku.

Produkty Faith in Nature:

  přírodní sprchový gel s avokádovým olejem
  přírodní šampon s avokádovým olejem
  přírodní kondicionér s avokádovým olejem

 
Tyto úžasně jednoduché produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem je tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci pokožky. Skládají se ze 99 % složek přírodního původu s obsahem esenciálních olejů. Tyto výrobky jsou bez parabenů, SLS a jsou vhodné i pro vegany.
Vyrobeno v Anglii.
Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Výrobky zakoupíte na BioDrogerie.cz
V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů. Vše naleznete na www.faithinnature.cz nebo  BioDrogerie.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account