Vydaly jste se na Cestu do plavek spolu s námi?

Pro vás i všechny ostatní ženy, kterým na svém těle a zdraví záleží, je tu doporučený plán tréninku v posilovně: 5×8 výpady na multipressu, 5×8 dřepy na jedné noze, 5×8 výpady do strany, 5×8 široké dřepy na multipressu, 5×15 rumunský mrtvý tah. Podívejte se na inspirativní video.

Na stránkách Cesta do plavek jsou vám k dispozici videa se třemi variantami: Trénink v přírodě, trénink doma, trénink v posilovně. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější variantu a dle instrukcí trénink opakujte 4x během jednoho týdne.

Podstatně větších výsledků dosáhnete při následování právě této varianty tréninku v posilovně, menších pak při následování tréninku v parku a nejmenších výsledků dosáhnete pouze při trénincích s vlastní vahou v interiéru. Samozřejmě můžete také tréninky kombinovat podle vašich aktuálních možností a okolností. Pokud si tedy chcete dát zdravě do těla a myslíte svou změnu skutečně vážně, nevyhýbejte se ani posilovně. Možná tu navážete i nová přátelství a silnou motivaci.

Jaké pohybové aktivitě dáváte přednost vy?

Více o akci se dočtete ZDE. Jídelníček si můžete stáhnout ZDE.

Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila

Jak pracovat s Cestou do plavek
Jak trénovat

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

Upozornění: Kdy pro vás výzva “Cesta do plavek” není vhodná:
Tato výzva pro vás není vhodná, jestliže trpíte onemocněními, která vyžadují zvláštní stravovací pravidla, pokud trpíte zdravotními omezeními, která se neslučují s běžnými tréninkovými postupy, nebo pokud se nedokážete zařadit do žádné z nabízených hmotnostních kategorií (tj. pro nadváhu výrazně převyšující 100 kg). Berte v úvahu, že pro potřeby této výzvy, kde není přesně definována její „uživatelka“ dochází k určité míře zobecnění. Každý člověk je jiný a nejlepších výsledků se dosáhne právě nastavením podmínek podle jeho individuálních potřeb, kdy dokážeme zohlednit všechna vaše omezení.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account