Tak tuto otázku řeší opravdu hodně lidí. Ale naskýtá se ještě jedna otázka. Co udělali ti úspěšní. Jak se jim podařilo zhubnout?
Někteří použili jídelníček a vložili do toho opravdové rozhodnutí zhubnout. Tato vize je vedla po jejich cestě, za vysněným cílem. A pomohla jim opravdu ke štíhlosti.
Někdo do toho dal hodně horlivosti a úsilí a někteří z nich taky uspěli.
 
Ale, co když vám už nezbývá sil. Co když už jste neustálým hubnutím tak unaveni, že už se vám nechce dál. Že už prostě nemůžete. Ale přitom byste rádi byli štíhlí (nebo alespoň o několik kg lehčí).
Jak to udělat v takových případech?
Existuje určitě hodně způsobů. Mně se nejvíce osvědčilo začít hlavou a hlavně pocity. Spousta lidí si totiž nedovolí zhubnout. Samozřejmě, že o tomto rozhodnutí neví. Většinou jde o nevědomé rozhodnutí, které bylo uděláno někdy hodně dávno.
 
No schválně. Představte si, že jste na pláži, kde jsou samí štíhlí lidé. A vy se tam najednou objevíte taky. Co se vám honí hlavou? Jaký z toho máte pocit? Jaké myšlenky vás napadají? Jaký je váš vnitřní dialog?
Pokud vám váš mozek a pocity hlásí, že tam nemáte co dělat, že jste tlustí, že tohle místo není pro vás, tak vaše vnitřní nastavení vám nedovoluje hubnout. Můžete mít sebelepší jídelníček, ale po nějaké době zase budete zpět na začátku.
 
Začátek hubnutí je totiž o nastavení vaší mysli. Je o dovolení si hubnout. A nejen to. Jde o vyjetí ze zaběhlého režimu. Jde prostě o změnu. O celkovou změnu stravovací návyků a celkového životního stylu.
 
Prostě se starým myšlením nemůžete udělat novou věc.
Ale. jak to vše změnit?
 
Doporučuji si najít vaše spínače. Vaše nahrané chování, které provádíte každý den, a většinou o něm nevíte.
A jak se chováte a kde jsou vaše spínače, můžete najít pomocí jednoduchého testíku. V tomto testu se seznámíte s šesti druhy strávníků a jejich reakcemi na jídlo. To je první krok k hubnutí. Pak je potřeba zjistit, jak se tito strávníci chovají a jak jejich nevhodné chování změnit.
No a o tom všem můžete slyšet v online kurzu Najděte si tu správnou metodu hubnutí. Vše jsem zde podrobně popsala a rozepsala. Najdete zde 16 videí, které vás naučí najít si nevhodné návyky, změnit je, vytvořit si svůj jedinečný osobní plán hubnutí a pomocí jednoduchých urychlovačů nastartovat hubnutí.
 
Zhubnout se totiž dá, jen musíte najít váš klíč a překonat pohoří NEVHODNÝCH NÁVYKŮ.

 takže

NAJDĚTE SI TU SPRÁVNOU METODU HUBNUTÍ
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account