Můj malý seriál s Milvou jste jistě většina z vás zaznamenali. Komu ale přece jenom unikl, můžete se na něj mrknout v odkaze zde.

 

Tentokrát jsem si vzala na paškál vlasovou řadu Chuma, která pomůže k většímu objemu vlasů. V tomto článku si celou řadu představíme a v jednom z příštích článků vám přinesu moje dojmy a postřehy z této objemové řady.

 

 

Řada Chuma obsahuje šampon s léčivým jílem, který čistí vlasy a pokožku vlasů do hloubky, chrání pokožku před vznikem lupů, svěděním a před ztrátou vlasů. Zdravá a čistá pokožka je totiž základ. Jestliže chcete mít zdravé vlasy, je nejprve potřeba pečovat o pokožku hlavy, ve které se nacházejí vlasové cibulky. Pokud nebudete vlasy zatěžovat přípravky se silikony, na kvalitě vlasů to poznáte jak na pohled, tak i na dotek. Nebudou se tolik mastit a nebudou mít tendenci vypadávat.

 

Vlasové přípravky od Milvy žádné silikony neobsahují, v čemž vidím největší plus. Už několik měsíců nejraději sahám právě po přípravcích od Milvy a už asi dva měsíce jsem nemusela po umytí šamponem sáhnout po kondicionéru. Vlasy se vyčistily od všech nečistot a i když už je mám poměrně dlouhé, jdou i tak krásně rozčesávat, bez jakéhokoliv vytrhávání nebo lámání.

 

Ale teď jsem zase trochu odbočila, takže zpět k šamponu Chuma. Jíl má v šamponu tu vlastnost, že pravidelným používáním zpevňuje vlasy, zvětšuje jejich objem a vlasy se po něm tolik nemastí. Před použitím je třeba lahvičku protřepat. Pokud byste šampon používali bez protřepání, ke konci zjistíte, že máte na dně už jen trochu hustého šamponu s velkým množstvím jílu. Proto je nutné všechny složky nejdříve promíchat, abyste z šamponu vytěžili to, co slibuje.

Maska na vlasy Chuma také obsahuje jíl, který má stejné účinky jako v případě šamponu. Maska navíc vlasům dodá hloubkovou hydrataci a výživu. Vlasy nezatěžuje a stejně jako šampon neobsahuje silikony. Vlasy jsou po použití krásně hebké a dobře se rozčesávají. Jak už jsem ale psala výše, pokud budete pravidelně používat přírodní péči bez silikonů a dalších vlasy zatěžujících látek, kondicionér už nebudete potřebovat. Výživou ale nic nezkazíte, ba naopak. Já masku používám pravidelně jednou týdně.
Maska je stejné barvy a konzistence jako modrá maska s chininem. Neviděla bych v nich žádný podstatný rozdíl, obě jsem vyzkoušela a jsou bez rozdílu skvělé.

 

 

Celou péči skvěle doplňuje chininová vodička, která ovšem nepatří do řady Chuma. Jde o narůžovělou vodu, kterou si každý den nastříkáte na pokožku hlavy. Žádného svědění nebo nežádoucích účinků se nebojte. Já mám pokožku citlivou a nic jsem na sobě nepozorovala. Vodička vám pomůže, pokud budete chtít, aby vám vlasy rychleji rostly. To mohu z vlastní zkušenosti potvrdit. Mrkněte se do předchozích článků, kde je vše zdokumentováno. 

 

Hlavním důvodem, proč jsem si Milvu připustila k hlavě je ale to, že jsem potřebovala zamezit padání vlasů. Teď jak se blíží podzim, tak mám zase horší vlasové období, kdy mi vlasy padají více, než tomu bylo třeba v létě. Už jsem z toho docela zoufalá a tak doufám, že mi Milva zase alespoň trošku pomůže.

 

 

Objemový balíček můžete zakoupit na e-shopu Milvaprodukty.cz. Produkty Chuma, šampony a masku na vlasy, můžete zakoupit i jednotlivě.

Za měsíc se spolu zase podíváme, jak mi tato řada na vlasy sedla a jestli jsem dosáhla slibovaného objemu.

 

 

 

Potřebujete také svoje vlasy trošku přifouknout? Co vám pomáhá k většímu objemu?
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account