Už dlouho jsem si přála vyzkoušet program metabolic balance a když k nám do Pracovny přišla naše Jana obchodnice, že bude i redakční testování, neváhala jsem ani vteřinu.
Nikdy jsem nebyla obézní, ale nějaké to kilo jsem potřebovala dát dolů. Chtěla jsem se cítit zase dobře a sexy. Znáte to, po Vánocích a ještě když víte, že budete krásný díky metabolic balance, tak jsem si dopřávala o to více:)
Jelikož jsem maminkou skoro už šestileté dcery Leily, tak čas na sport mi moc nezbývá. Není to výmluva, ale můj manžel je pracovně velice vytížen, tak jsem ráda, že jednou týdně stihnu jógu.
První setkání s poradkyněmi paní Irenou Honzákovou a paní Dr. Danou Maňáskovou, bylo opravdu velice příjemné a inspirativní.
Dozvěděly jsem se, jak opravdu metabolic balance funguje a že to není procházka růžovou zahradou. Teda min. prvních 14 dní, kdy přichází striktní očista těla a že nejdůležitější jsou pěti hodinové pauzy na jídlo. No, to jsem teda na sebe zvědavá*smile*
Jelikož sedím jenom za počítačem, tak mám tendenci pořád něco zobat a to je asi ten problém…
Asi po hodinovém povídání s poradkyněmi jsem si všichni plácly, že jdeme do toho, že se tady setkáme opět za tři měsíce a ukážeme se v celé naší kráse;-)
Teď už se jenom domluvit s paní Irenou Honzákovou a první setkání může začít!
Já se teda těším, hlavně na ten výsledek a na další článek o tom, jak jsem krásně vše shodila:)
Ali

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account