69
 
Dali jste si letos novoroční předsevzetí?
Já jsem si je v poslední době nedávala, ale letos jsem si dala 3. Jedno z nich je zhubnout, nebo lépěji řečeno – přivést do svého každodenního života opět pohyb, který jsem v posledních pár letech hoooodně zanedbávala a výsledkem byly jak kila navíc, tak i celkově ztuhlost, menší pohyblivost, zkrácené svaly na nohách, zadýchávání se i otoky.
Když se podívám do šatní skříně a povzdechnu si, že “nemám co na sebe” ale přitom před očima mi visí krásné kostýmky, šaty, sukně, halenky, když doběhnu tramvaj a pak nemohu popadnout dech, když vidím ty otoky pod očima – tak jsem si řekla:

A dost!!! Je nejvyšší čas začít něco dělat – rozhýbat tělo, rozhýbat krev, rozhýbat lymfu, rozhýbat radost, rozhýbat životní energii, která mi dá zase tu potřebnou sílu pro tvoření, pro práci, pro zábavu, pro blbnutí, pro …
Ne, nejsem sportovní typ a určitě si teď neříkám, že budu 4x týdně chodit do posilky, protože bych to fakt nezvládla a určitě bych odpadla dříve, než bych ztratila nějaké to kilo.
Chci mít trochu všestrannější pohyb – ať je to pěší turistika, tanec, 5 Tibeťanů, plavání, pinčes, kola, anebo někdy i ta posilka.
Minule jsem právě byla na pinčesu a dnes jsme zase s dcerou zavítaly do posilovny. Napoprvé jsem to nepřeháněla, abych se zítra vůbec mohla hýbat, navíc jsme to propojily i s plaváním, a příště přidáme.
Nejvíc se těším právě na to, co mě nyní vede ke cvičení – tzn. lépe rozpohybovat tělo, zvýšit pohyblivost, snížit zadýchávání se i otoky a jako vedlejší produkt věřím, že bude několik kil dolů a opět si moci obléknout kostýmky, šatičky…..jaro je tady coby dup a poté léto, voda, moře, plavky…. 🙂
Jak jste na tom vy? Kdo z vás má chuť se také hýbat?
Můžeme se v tom podpořit ev. na nějaké akce můžeme i spolu vyrazit – na výlety, tanec… a další aktivity podle návrhů a nálady – co říkáte? Připojí se někdo?
Vymyslíme spolu nějaký plán? Napadá vás něco? 
Do čeho byste šli, nebo co byste chtěli dělat, ale sami se do toho nepustíte, ale spolu to můžeme zrealizovat?!
Pište prosím do komentářů, ev. i do zprávy, nebo na email: 
anna@annabartosova.eu
Moc se těším na vaše reakce, nápady, návrhy 🙂
více o mě a mé práci zde:
http://www.annabartosova.eu/
A fota z dnešní posilky 🙂
 


 
 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account