Potíže s klouby trápí stále více lidí, a to i mladší ročníky. Ačkoliv i při prvních náznacích problémů ještě není vše ztraceno, tím nejdůležitějším je prevence. Již od 20. roku života dochází k pomalému úbytku kolagenu v těle a po třicítce rozhodně není od věci začít tělu kolagen dodávat formou doplňků stravy.

Inovace v péči o kloubní aparát

Být o krok napřed vám zcela jistě umožní nový norský doplněk stravy Movisan Kolagen II, který obsahuje nativní kolagen typu II získávaný z vedlejších produktů z atlantického lososa. Rybí kosti, které by jinak neměly žádné využití, jsou tak zpracovány v duchu udržitelnosti. Takto získaná specifická surovina CalGo® je díky inovativním metodám chráněna před degradací a jedinou společností, která ji od Hofseth BioCare získala pro Česko a Slovensko, je NaturaMed. Z této spolupráce vzešel právě zmíněný Movisan Kolagen II, 250x účinnější kolagen pro pohybový aparát obohacený o vápník, zinek, důležitou přírodní látku Boswellia serrata, vitamín C, mangan a kyselinu listovou (vitamín B9).

„CalGo® je revoluční díky své schopnosti podporovat zdraví kostí a kloubů, zvyšuje pevnost kostí a zlepšuje celkovou kvalitu kloubní chrupavky,“ uvádí Dr. Crawford Currie z Hofseth BioCare. Podpoří úplně celý pohybový aparát a není zaměřené pouze jednostranně, např. jen na klouby. Dále zdůrazňuje, že CalGo® je šestkrát lépe vstřebatelné než vápník, který se obvykle v doplňcích stravy používá, což umožňuje tělu využívat ho efektivněji. „Tento přírodní zdroj kolagenu a vápníku je klíčový pro podporu regenerace kloubních tkání,“ dodává.

Foto: se souhlasem NaturaMed Pharmaceuticals

Méně dává více

Zvýšená účinnost Movisan Kolagenu II je dána změnou přístupu, kdy namísto hydrolyzovaného kolagenu využil výrobce tzv. nativního kolagenu. Obecně se ví, že pro podporu budování chrupavky je potřeba přijmout zhruba 10 000 mg hydrolyzovaného kolagenu denně. Ovšem u nativního se dávka snižuje na pouhých 40 mg. CalGo® navíc pochází z ryb, což znamená, že je velice snadno vstřebatelný. Výzkumy potvrzují, že CalGo® nabízí výrazně vyšší bioaktivitu a absorpci ve srovnání s tradičními kolagenovými produkty. Tento rozdíl znamená rychlejší a efektivnější způsob, jak se vrátit k aktivnímu životnímu stylu.

„Museli jsme vzít v potaz fakt, že lidem vyhovují jednoduché věci. A tak jsme díky CalGo® vměstnali to nejlepší pro pohybový aparát do jediné kapsle. Společně s rozumným aktivním pohybem je to to nejchytřejší, co můžeme všichni pro fungující pohybový aparát udělat,“dodává Martin Kozelský, ředitel NaturaMed Pharmaceuticals. Movisan Kolagen II byl notifikován příslušnými institucemi České republiky a Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) potvrdil jeho klíčové složky a doporučil jejich pravidelné denní užívání. K dosažení příjmu potřebných látek tělu postačí konzumace pouze jedné kapsle denně.

Foto: se souhlasem NaturaMed Pharmaceuticals

Vyzkoušet účinky nového doplňku stravy můžete nyní zcela zdarma. NaturaMed, výrobce Movisan Kolagen II, nabízí tento produkt zákazníkům na jeden měsíc a stačí k tomu jediné, kliknout na odkaz na jejich webových stránkách a vyplnit adresu. Produkt jim bude doručen pouze za cenu poštovného a balného, které činí 49 Kč. Dopřejte si zdravé kosti a klouby a bezbolestný pohyb v každém věku.

Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals

Foto: Shutterstock a se souhlasem NaturaMed Pharmaceuticals

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account