… a to, srovnat můj metabolismus a tím zhubnout 8 – 10 kg v rámci programu Metabolic Balance®. Slíbila jsem Vám reality show v podobě sledování mé účasti v tomto programu. Tak tedy jdeme na to 😀
Dnešní setkání s paní Irenou Honzákovou bylo tentokrát v individuální formě v její pracovně. Cítila jsem se uvolněná, bez studu i strachu. Povídaly jsme si o metodě Metabolic balance jak z lékařského pohledu, co se děje v těle, tak z pohledu lidského, jak implementovat nové stravovací návyky do běžného života. Což je pro mě, pracující ženu, sportovkyni, ženu hladového muže a mámu dvou zmlsaných dětí, zásadní. Mile mě překvapilo, že paní Irena je zároveň lektorka vaření, vydává recepty a umí tedy implementovat vše do praxe. Na tuto část se obzvlášť moc těším.
Nalijme si čistého vína 😎
Aby bylo možné sledovat jak mé tělo reaguje na nový stravovací styl, potřebujeme znát výchozí parametry. Tuto část bych samozřejmě nejraději přeskořila, ale co už, bez toho to nejde. Za pár týdnů se budu jistě radovat, jak se misky vah převažují k příjemnějším parametrům, než je tomu teď. Kolik se Vám podařilo kdy zhubnout kilo a udrželi jste si novou váhu?
Zde jsou stávající parametry:


Měření v nejširších místech:
Pupík: 91 cm
Boky: 107 cm
Pravé stehno: 66 cm
Co mě čeká a nemine
*enzo* laboratorní testy krve
*enzo* výběr vhodných potravin dle výsledků laboratoře
*enzo* sestavení jídelního plánu do tří fází – přísná přechodová, odlehčená a udržovací
V průběhu všech fází se můžu těšit na dohled paní Ireny, její psychickou podporu, sledování reakcí mého těla – jak mi jidelní plán vyhovuje, nevyhovuje, případných úprav jídelního plánu a samozřejmě i pomoc s vařením jídel dle jídelního plánu.
Vzhledem k tomu, že nás čekají jarní prázdniny, začnu první přísnou fází až po té. Dostala jsem svolení si do té doby ještě zahřešit *wine*
Tešte se tedy na příště, budu už znát svůj jídelní plán 😀 a samozřejmě Vám do něj nechám nahlédnout 😉
Děkuji za Vaši podporu!
Markéta

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account