113
Kůže a její choroby
Kůže je vaším největším orgánem. Její úkoly sahají od kontroly teploty a ochrany těla až po vylučování. Proto se jí také říká “třetí ledvina”. Každý den kůže údajně vyloučí tolik toxického odpadu jako plíce, ledviny a střeva. Toto vylučování probíhá formou hlenu, toxinů (kyselin) a plynů.
Odpadní produkty mnoha jídel, která konzumujete, ucpávají váš systém a vyvolávají v něm záněty. Kožní choroby jsou pouze symptomy tohoto procesu. Jelikož se tělo snaží odpadní produkty vyloučit, můžete zakoušet všechno od lupů, vřídků a vyrážek až po dermatitidu, lupenku a rakovinu kůže. Lupénka a rakovina kůže jsou nejtoxičtější ze všech kožních nemocí, na nichž se nejvíce podílejí paraziti.
Paraziti jsou mrchožrouti. Vyskytují se v každém toxickém prostředí, kde jsou mrtvé či odumírající buňky, včetně různých vrstev kůže a jejího povrchu. Chcete-li, můžete všechny tyto symptomy nazvat “nemocemi”, avšak příčina je vždycky stejná. Pouze stupeň jejich závažnosti je různý. K léčbě těchto kožních neduhů užívá většina alopatických lékařů kortizon nebo steroidy jako prednison, které jsou však dobré jen k tomu, aby zahnaly toxiny a parazity hlouběji do tkání, a tak ještě více zablokovaly správné vylučování.
Toxiny ucpávají nejenom kůži a vylučovací orgány, nýbrž také játra. Trpíte-li nějakou kožní chorobou – od obyčejných pupínků po dermatitidu nebo lupénku – musíte se detoxikovat, zejména lymfatický systém, játra, ledviny a střeva. Přestaňte jíst mléčné výrobky a rafinovaný cukr, neboť obojí silně ucpává tělesné tkáně. Plísně milují tento druh usazenin a toxicity jako zdroj potravy. Vyvolávají chorobu zvanou Candida albicans, což je přemnožení kvasinek. Kvasinky náleží do rodiny plísní. Dobrou bylinnou antiparazitickou směsí můžete zlikvidovat většinu těchto plísní (kvasinek). Pokud se ale nezbavíte toxicity a usazenin, na nichž parazitují, objeví se plísně znovu.
Horečky jsou jedním z nejlepších nástrojů, které tělo užívá k vylučování kůží. Se zvyšováním tělesné teploty se zvyšuje pocení, čímž se zvyšuje vylučování toxinů a hlenu. Tělo vyvolává symptomy nachlazení a chřipky, protože tak reaguje na napadení parazity, stimulaci nebo detoxikaci (alkalizaci). Nikdy tyto symptomy ani horečku nepotlačujte. Nejsou to nemoci, ale přirozené tělesné reakce, které mají zvýšit vylučování, aby se tělo uzdravilo.
Když se nepotíte, vaše kůže se ucpe a je potom suchá, šupinatá nebo zanícená. Tím trpí mnoho žen, a proto užívají hydratační krémy, aby měly kůži opět vláčnou a mastnou. Avšak krémy zvětšují usazeniny v subkutánních vrstvách kůže a mazové žlázy a póry jsou ještě ucpanější. Zdraví vaší kůže je vnitřní a nikoli vnější záležitost.
Jinými slovy: zdravé tělo uvnitř znamená zdravou kůži venku. Musíte-li svou kůži živit zvnějšku, užívejte čistý, za studena lisovaný olej z hroznových semen nebo olej olivový. Můžete také užívat tokoferol (vitamin E), jojobový olej nebo čisté siličné oleje.
O svou kůži musíte pečovat stejně jako o jakýkoli důležitý orgán.
Nezapomínejte, že štítná žláza a játra souvisí s kůží, a proto detoxikujte játra a dbejte na optimální fungování vaší štítné žlázy. Mějte radost ze zdravé kůže. Když budete detoxikovat a regenerovat, celé tělo vám poděkuje a odvděčí se pevným zdravím.. Tělo je nejúžasnější a nejinteligentnější stroj na světě. Pečujte o něj, protože je to váš dopravní prostředek po všechna léta vašeho pozemského pobytu.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account