ZDRAVÍčko,
 
Deset dní po závěrečném táborovém SOUstředĚNÍ s mládeží,
kterým jsem zakončila slibovaných osmnáct let, jsem dostala pozvání na VIP golfový turnaj, konající se v Berouně, přesně 11. 8. 2021, pod názvem: Golf Advisor – turnaj partnerů.
Užila jsem si vynikající brunch před hrou v podobě několika šálků polévky,
která byla opravdu vynikající!
Poté se šlo odehrát 18. jamek, sprcha, úprava, hození se do gala a na párty..
K udivení, našeho smíšeného týmu, jsme obsadili bronzovou příčku, ale jelikož nám přišlo, že jsme hráli NIC EXTRA, tak nás po chvilce profík opustil ještě před vyhlášením a tím přišel o peřinu a polštář. Navíc je vtipné, že v této základní sestavě jsme již vyhrály soupravu ručníků, mohl mít ještě set, jako má JP. Já mám dva polštáře, někde někdo udělal chybu 🙂
 
Ale k tomu hlavnímu, tedy k příběhu číslo 104, kdy generální manager zahraniční golfové asociace, přímo SRBSKÉ, pan Ivica Suturovič, byl nadšen mými kniho-návody, které jsem sepsala a požádal mě, jestli jej mohu zaškolit do toho, co vyhodnotím, že on potřebuje.
Poprosila jsem jej, ať se projde, posadí a poté chvilku bez pohybu stojí.
Udělal a mohla přijít diagnostika, kterou jsem mu sdělila.
Byl zaujat a nadšen, jak trefně jsem (za takovou chvilku) vše vypozorovala.
Halt, profík se prý ve mně objevil, ihned jsem změnila ze zábavného výrazu na zcela jiný, precizně-vážně-zaujatě-oddaný.
Odpověděl mi na otázky, které jsem mu položila a potvrdil mé domněnky, že tomu byla sice krátká doba, ale měl 16 kg nadváhu, které se již zbavil.
JENŽE to mu rozhodilo DRŽENÍ TĚLA a proto nutně potřebuje zapracovat na DÝCHÁNÍ, STOJÍCÍ + SEDÍCÍ SOCHA – pozicích.
Protože již započal s fyzioterapií, tak byl nadšen, že si ji může praktikovat (díky mým návodům) i sám, kdykoli, kdekoli a hlavně při golfu, který jej velmi baví i soukromě.
Navíc je šance, že zaškolí dál další, ve své zemi, což je skvělé, protože E. V. Č. A ….pohybu i péče je SVĚTOVÁ.
Na další příběh se můžeme společně těšit za 10 dní.
ZDRAVÍm,

Wanda Vorlová

PS: Tento příběh se mi podařilo vložit přes starý web, nový má ještě mouchy, ale vychytáme je společně. Anet a Kristý jsem obratem poslala zpětnou vazbu. Míše bohužel ne, chat se sekl a přestal fungovat na 15 minut.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account