Jste často unaveni tak jako dnes každý druhý?

Víte, že za to možná mohou parazité? Nejen zvířata mají tyto nezvané hosty. Parazitů není prostý nikdo z nás a způsobují značné zdravotní problémy. Měli bychom proti nim bojovat a také nezapomínat na prevenci.
Přírodním a netoxickým způsobem, jak se bez zbytečných chemikálií pročistit od parazitů, je křemelina, která účinně zabíjí střevní parazity. Stačí jedna polévková lžíce denně rozmíchat do libovolného nápoje. Ostré hrany křemeliny naruší trávicí soustavu červů a jejich ústní otvory, což je zabije. Stejně to funguje i u zvířat, křemelina se často používá proti parazitům u domácích zvířat.
Očista tlustého střeva a detoxikace, zlepšení imunity
Po celá staletí se křemelina používá na pročištění tlustého střeva a jako detoxikační prostředek. Křemelina pročistí střevo a vychytá toxiny, plísně i parazity, které následně napomůže lépe vyloučit. Jak to funguje? Křemelina je složena z milionu křemičitých schránek, které při průchodu střevem čistí jeho stěny.
Po takovémto razantním pročištění člověk pocítí více energie, je méně nemocný a mí nižší potřebu spánku. Živiny z potravy se lépe vstřebávají do těla, což při znečištěném tlustém střevě není dost dobře možné. Důsledkem tohoto přírodního detoxikačního procesu je zvýšení odolnosti imunitního systému.
Podpora hubnutí, zdraví a krásy
Křemelina pomáhá snižovat nadváhu, protože stimuluje metabolismus k vyšší výkonnosti. Pravidelné užívání křemeliny doplňuje tělu kolagen a zlepšuje tak pružnost a pevnost vlasů, nehtů a pokožky.
Díky vysokému obsahu křemíku křemelina rovněž zesiluje stavbu kostí (a zubů), což předchází vzniku osteoporózy. Dále pomáhá udržovat klouby, šlachy a chrupavky zdravé, což je základem prevence před kloubním a kostním poraněním.
Velmi ceněné jsou i vysoké protizánětlivé a desinfekční účinky. Užívání křemeliny urychluje proces hojení ran a snižuje zjizvení v místě lomu. Křemelina rovněž zpomaluje proces stárnutí a předchází tvorbě vrásek, snižuje krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi.
Co to vlastně je ta křemelina?
Křemelina je 100% přírodní produkt. Je to sypká hornina, pocházející z nalezišť sladkovodního původu té nejvyšší čistoty a kvality. Obsahuje výhradně mikroskopické schránky jednobuněčných řas druhu Paralia sulcata, které jsou, jako jediné z více než 20 000 druhů rozsivek,vhodné ke konzumaci.
Je ve formě velmi jemného prášku a nepřidávají se do ní žádná aditiva, barviva nebo ochucovadla. Skládá se pouze z minerálních látek rostlinného původu. Její hlavní složkou je oxid křemičitý SiO2, který je organickým zdrojem křemíku – stavebního kamene všech živých organismů. Křemelina obsahuje kromě křemíku v menší míře i další minerály a stopové prvky. Lidé s ní mají vynikající zkušenosti nejen sami u sebe, ale také u svých domácích mazlíčků.
Jestliže křemelina má tak vynikající účinky, proč jsem o ní neslyšel dříve?
Vše je o penězích. Nikdo nebude investovat milióny dolarů a roky výzkumu do produktu, který lze vykopat ze země a nelze ho patentovat. Křemelina je jeden z těch stovek přírodních produktů, kterým se vyhýbá většina lékařů a farmaceutických firem.
Téměř všichni křemelinu kupují na doporučení přítele nebo příbuzného, který už křemelinu používá a má s ní zkušenosti. Člověk by si myslel, že to bude právě opačně – že přírodní a bezpečný produkt, který je navíc levný a má mnoho využití bude v každé domácnosti. Skutečnost je jiná. Ve farmaceutickém a chemickém průmyslu se točí obrovské peníze a není zájem o levné produkty, na kterých se tolik nevydělá.
Jedno balení křemeliny vyjde zhruba na měsíc a pořídíte jej už od 300 Kč například zde.
Křemelina a využití v domácnosti
Křemelinu je možno aplikovat jako přírodní a nejedovatý insekticid. V domácnosti se dá použít k hubení nežádoucích škůdců, jako jsou mravenci, švábi, rybenky, blechy, brouci, slimáci a roztoči. Jak je to možné? Křemelinový prach má hrany ostré jako břitva, a ty jsou pro hmyz smrtící. Naruší jeho vnější skeletovou vrstvu a hmyz rychle umírá. Prášek křemeliny stačí nasypat na místa, kde se škůdci nejvíce vyskytují například do skříní, spižíren, dřezů, do prasklin a mezi rámy oken nebo dveří.
Vůbec nejstarší zmínky o využití křemeliny v dějinách lidstva se týkají peelingu obličeje a čištění zubů. V přípravcích na pleť, například ve formě pleťové masky, účinně doplní v pokožce chybějící minerály. Křemelina je sice účinná a abrazivní, ale zároveň jemná a netoxická. Tohoto efektu se využívá nejen v zubních pastách a kosmetických přípravcích, ale i v leštidlech na kovy. Jaké je další využití v domácnosti? Křemelinou se dá výborně vyčistit kuchyňské nádobí. Vodní kámen na chromovaných bateriích lze velmi snadno odstranit hadříkem s malým množstvím křemeliny. Otázkou chvilky je i čištění stříbra a ostatních kovů, pokud máte křemelinu po ruce.e
Křemelinu jsem vyzkoušela na vlastní kůži
Křemelinu jsem osobně vyzkoušela a již po měsíci jsem zjistila, že jsem mnohem méně unavená, spím méně. Mnohem lépe mi to myslelo, zmizela jakási mlha při myšlení. A také jsem se zbavila závislosti na čokoládě.  Užívala jsem 1 x denně na lačno ráno s citronovou, grepovou nebo pomerančovou šťávou čerstvě vymačkanou.
Jestli vás zajímají další tipy, jak se zbavit únavy, stáhněte si e-book zdarma 13 tipů, jak získáte ihned více energie.
 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account