Máte také dítko, které strčí do pusy všechno, co se zdá být zajímavým a mytí rukou považuje za vesmírný trest, seslaný na ně starou generací – tedy námi rodiči. Jak si s tím poradit? Já jsem našla tajnou zbraň: Sambucol.
 
Prý mám velice inteligentního syna. Tedy alespoň podle článku, který jsem nedávno četla. Zvídavost je prý neklamná známka vysokého IQ. Článek se však nezmiňoval o oblasti experimentace. Ale osobně předpokládám, že tato vlastnost pod zvídavot spadá. Když se tedy Aleš minulý týten vsadil s Kamilem od vedle, kdo rychleji překousne žížalu, Kamil vyhrál. Aleš ovšem nadsadil, že on žížalu nejen překousl, ale i spolkl, tutíž vítězsví patří jemu. 
Mytí rukou před jídlem funguje jenom tehdy, když – coby protivný dozorce, stojím nad ním v koupelně a recituji nudné: „mýdlo…“, pak se Aleš podrobí mé tyranii. Jinak se ruce navlhčí a zmáčkne se ručník. Dlouho jsem se kvůli tomu rozčilovala a po každé, když tváře mého syna dostali červenější barvu než obvykle a ztratil chuť k jídlu: vělěla jsem. Přišla teplota – tedy další nemoc.
Před nedávnem se mi kolegyně svěřila, že loni, na podzimní dovolené v Paříži, koupila novinku: pěknou fialovou krabičku s obrázkem bobulek černého bezu a s názvem Sambucol. Prý to posílí imunitu natolik, že se vás nic nechytne. A když prý chytne, s trochu vyšší dávkou tohoto zázračného produktu, to odejde velice rychle a průběh není tak zlý. Koupila několik krabiček tobolek a 2 sirupy pro děti. Tobolky stále ještě měla troje, tak mi jednu krabičku prodala. Slitovala se nade mnou, protože v té době mě začínalo zrovna pálit v krku a všechno tak nějak bolet. Vzala jsem si hned tam v kuchyňce jednu tobolku, před spaním další a ráno, i když jsem se začínala cítit lépe, ještě jednu. Odpoledne v práci, jsem byla vpohodě. 
Teď, kdy se Aleš chystá na letní tábor, už mám tuto superzbraň nasazenou měsíc. To mi mimo jiné zaručí, že mě budou doma čekat 3 týdny naprostého klidu. Neberte to špatně, já svého syna miluji, chci jen říci že si někdy velice vychutnávám ticho. Dala jsem Alešovi nedávno  ochutnat Sambucol a on si o něj teď sám říká! Bere tento sirup každé ráno se snídaní, pomlaskává si a od doby kdy začal, nechytil nic a já od něj také nic nachytla! Díky bohu, Sambucol je teď k dostání na internetu i u nás v lékárně. 
Takže se tento rok těšíme na prázdniny opravdu celá rodina. 
Vám také přejeme krásné prázdniny!  *heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account