Řekli byste, že mladé ženy z fotografií mají za sebou těžkou životní zkoušku, jakou je rakovina prsu? Asi ne. Koordinátorka projektu Aliance žen s rakovinou prsu věnovaný právě mladým pacientkám s názvem Bellis Young & Cancer Nikola Samková říká:” Fotografie zachycují křehkost nás, mladých pacientek. Každá jsme jiná, máme za sebou jiný příběh, ale všechny nás pojí kromě diagnózy rakovina prsu, také křehkost našeho zdraví. I když nejsme nerozbitné, jsme odvážné, silné a krásné ženy, které bojují o svůj život.” Všechny ženy spojuje také to, že po léčbě dokážou žít každý den naplno a plnit si své sny.
Autorem fotografií je Helena Szmigielová, která vytvořila pro Bellisky již předcházející kalendář dvojnásobně oceněný v soutěži „Kalendář roku 2015“.
Společným výtvarným prvkem fotografií nového kalendáře Bellis 2018, je sádra, která vytváří paralelu mezi křehkostí sádry a subtilnosti zdraví a života. 
Pokud byste chtěli podpořit projekt pro mladé pacientky s rakovinou prsu a nádherný charitativní kalendář Bellis 2018 zakoupit, můžete si jej objednat na be****************@gm***.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account