CESTA ZAČÍNÁ: Nacházíme se ve fázi, kdy sama autorka říká – Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla zhubnout tak, že se vzdám diet a budu dělat opak toho, o čem jsem věřila, že je pro snížení váhy nutné. 
Diety fungují pouze za předpokladu, že na nich zůstanete celý život. Diety velmi často berou v potaz pouhé sčítání kalorií a nic víc, přehlížejí emocionální stav člověka, a proto se mení čemu divit, že dietáři nepřestávají být frustrováni a pátrají neustále po něčem lepším. 

Potřebujete jen ochotu otevřít svou mysl

a vidět svůj život z širší perspektivy,

abyste si uvědomili, že existuje něco jiného než jen jídlo a tloušťka,

co by mohlo přitáhnout vaši pozornost

a přinést vám vnitřní naplnění a uspokojení, po němž toužíte.
Cesta začíná. Právě se chystáte vykročit na jednu z nejdůležitějších cest ve svém životě. Jedná se o vnitřní cestu, během ní poznáte své pravé já, svá opravdová přání a důvody, proč jste dříve selhávali a jak můžete dosáhnout svého cíle.
Budete-li pozorovat své chování během typického týdne, bezpochyby byste si měli všimnout určitých zvyků a rutiny, ke které se denně uchylujete. Neradi se na sebe díváte do zrcadla. Zkuste si nadále představovat, že se na sebe díváte z výšky. A protože autorka byla přesvědčená, že se vůbec nedokáže kontrolovat, zaměřila svou pozornost na vzdálenou budouctnost, kdy se třeba naučí chovat tak, aby byla štíhlá. Velice důležitý je krok, kdy započnete proces sebepřijetí a odpuštění sami sobě. Začala se učit , jak se mít ráda taková, jaká je – i s celulitidou, špeky na břiše a dalšími nedostatky. Její pozornost se přesunula na jiné věci. Začala se soustředit na podobu, které chce dosáhnout.
 

Nalezený obrázek pro hubnutí obrázek
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account