Cesta k hladké kůži: Ošetření celulitidy rázovou vlnou v praxi

Ženy touží po krásné postavě a v mnoha případech jsou proto ochotné tvrdě dřít v posilovně či se výrazně omezovat v oblíbeném jídle. Přesto se i na téměř dokonalých postavách najdou nedokonalosti. Jednou z nejzákeřnějších vad na ženské kráse je celulitida, lidově zvaná pomerančová kůže. Tento problém trápí drtivou většinou žen a navzdory mnoha mýtům to není záležitost spojená s nadváhou či obezitou. Celulitida trápí ženy napříč váhovými i věkovými kategoriemi. Jde o estetický problém, který se dotýká i slavných modelek či sportovkyň.

Celulitida vzniká zvětšením objemu tukových buněk u podkožního tuku, které obsahují nevstřebané toxiny a metabolity. Zvětšené buňky tlačí na cévy, a proto dochází ke zhoršení prokrvování kůže. Horší prokrvení kůže způsobuje ztrátu pevnosti podkožního vaziva a dochází ke vzniku nevzhledných ložisek.
Řada žen si proto klade otázku jak odstranit celulitidu. Boj proti celulitidě je obvykle velice obtížný, technologický pokrok ale přinesl do kosmetického odvětví procedury, které dokáží celulitidu bezproblémově odstranit.

Progresivním způsobem odstranění celulitidy je ošetření rázovou vlnou. Tato technologie se už po desetiletí využívá v medicíně a v posledních letech našla uplatnění i v salonech krásy. Jde o mimořádně účinnou metodu pro odstranění celulitidy, která má prokazatelné účinky už po první aplikaci. Je založená na kombinování akustických rázových pulsů a elektrických pulzů. Pulzy stimulují cévní a lymfatický systém, který zmenší tukové buňky v podkožním vazivu a zároveň obnovuje tvorbu kolagenu, který je zásadní pro návrat elasticity kůže.

Aplikace rázové vlny se využívá k ošetření celulitidy na stehnech, hýždích, na pažích a na bocích. Ošetření celulitidy rázovou vlnou poskytuje renomovaný pražský kosmetický salon Klinika krásy Praha.

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account