Guasha je masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny a provádí se pomocí nefritové destičky. Na jedné straně se jedná o jednoduchou a bezpečnou metodu, která má své místo v masážních nebo kosmetických salónech. Na straně druhé je oblíbená u praktiků tradiční čínské medicíny, kteří oceňují její téměř okamžitou účinnost a diagnostickou funkci.

 

Gua znamená škrábat

Sha značí výsev

Pomocí guashy doslova vyškrábeme nemoc z těla.

 

 

Je to tradiční čínská holistická pomůcka k masáži těla i obličeje. 

 
OBLIČEJ
Masáží se zbavíte přebytečných tekutin z tkání (oteklých víček), zlepšíte prokrvení pokožky, pleť zůstane napnutá a pružná. Navíc redukuje vrásky, obnovuje kontury obličeje a zbavuje toxických látek. 
Má rovněž pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Viditelných výsledků dosáhnete už za 10-12 dní.
Používejte v kombinaci s olejem nebo sérem. Tvar Gua Sha je navržen tak, aby se conejlépe přizpůsobil obličeji.
 
Guasha kámen podporuje cirkulaci, uvolňuje svalové napětí a podporuje činnost lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla. Zmírňuje kruhy a váčky pod očima, pravidelná masáž obličeje je také výbornou prevencí vrásek.
 

 
 
Gua Sha destička je vyráběna v nejrůznějších tvarech ak jeí výrobě jsou používány nejrůznější kameny a minerály
 
Pro GuaSha můžete použít téměř všechny doma se vyskytující oleje. Například slunečnicový, olivový, mandlový, avokádový, jojobový, sezamový. Nebo olej z vinných hroznů a další.
 

 
 Původně se při této metodě používala porcelánová polévková lžíce, což může být samozřejmě možnost i dnes.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account