V dnešním článku se podíváte “pod pokličku” mých kosmetických oblíbenců, které mám na své beauty poličce. Je libo hladká, vypnutá pleť? Rozzářené, odpočaté oční okolí i po probdělé noci? Instantní “sprcha” vždy po ruce? To a mnohem více, se dozvíte v dnešním #Beautyokénku …
 

 
Čistá pleť

  Krásná, svěží citrusová vůně, která mě po ránu “nakopne”. Hned po prvním použití pleť vypnutější a na omak hebčí. Při čištění stačí nanést opravdu malou kapičku produktu, krásně napění a vyčistíte tak hravě obličej i krk. 

           Ps.: Pokud máte sušší pleť, pak ho nepoužívejte, docela totiž vysušuje. ) 

 
 
Instantní osvěžení

  Že se ráno sotva rozkoukáváte? Nebo se během dne potřebujete zase “probrat”? Tahle termální voda Vás probere i osvěží a navíc je vhodná i pro citlivou pleť. Používám jí denně a nedám na ní dopustit.

 
 
Svěží pohled

  Moc dobře jste se nevyspala, máte toho moc nebo si jen dnes příjdete nějaká nesvá? A, že se to projevilo na Vašich očích, které vypadají unavené stejně tak jak se cítíte? Nebo jen chcete rozzářit oční okolí, pak jsou tyto gelové masky od Patchology tou správnou volbou. U mě to byla láska na první dobrou.

 
 
Namaž se

  “Hlavně se pořádně namaž!” Že Vám to říkali, když jste byla malá “A měli pravdu, ať je léto nebo zima, nějaký ten ochraný filtr a vhodná péče (nejen o pleť) nýbrž o celou pokožku je důležitá. Já teď na svou pleť zkouším SkinFood od Weleda. 

 
 
Letní opálení

  Léto bylo letos sice celkem dlouhé a plné příležitostí k tomu “nachytat bronz”, ale co teď? Ráda byste si opálení udržela co nejdéle? Samoopalováky nemáte ráda a o solárku slyšet nechete, takže co teď? Určitě zamiřte pro sprchový gel s betakrotenem od Dermacolu, který Vám pomůže, udržet letní opálení co nejdéle.

 
 
Hustější obočí

  Přiznejte se.. Že jste si také v záchvatu puberty či tehdejšího trendu to obočí vytrhala “trochu víc” a ono teď jaksi neroste? Je to sice běh na delší trať, ale šance na změnu existuje… Takže každý večer před spaním – mazat! 

           Ps.: Pomáhá i na růst řas.

 
 
Svěží vlasy

  Nestíháte si umý vlasy? V noci jste se trochu víc zapotila a ráno to není ono? Bůh žehnej suchým šampónům! Většina z nich, ale na vlasech zanechá šedý povlak a to je celkem na nic. Já po delším testování zůstávám věrná tomuhle, který vlasy zanechá pouze čisté a svěží. (A tak to přece chceme)

 

 

Tohle jsou moje #musthave produkty… Teda až na ten krém, zkouším ho teprve druhý týden, a žádný “dokonalý” jsem zatím neobjevila tak nemohu “sloužit” .. Stejně tak stále hledám ten pravý šampón, či balzám na rty, který opravdu dlouhodobě hydratuje… (Stále marně) Pokud mi něco doporučíte, či se mnou budete sdílet své pomocníky, budu moc ráda. 

 

 
♥Lucija
@lucijavesela
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account