DIVADLO HYBERNIA a ŽENY s.r.o. PŘIPRAVILI MIMOŘÁDNOU NABÍDKU NA MUZIKÁLOVOU KOMEDII DOKTOR OX

1+1 vstupenka zdarma!

Buď první, kdo uvidí novinku Doktor Ox

ve hvězdném obsazení (Jiří Korn, Kateřina Brožová) 

PŘEDPREMIÉRA 4.10. od 18,00 hodin. 
MUZIKÁLOVÁ KOMEDIE, VE KTERÉ KONEČNĚ KAŽDÝ MŮŽE MILOVAT KOHO CHCE!
Vtipná parodie na současný svět, který důvěrně známe, inspirovaná povídkou Julese Verna. Známe to všichni – sledujeme média, posloucháme zprávy, čteme články, sdílíme příspěvky a necháme se manipulovat, aniž bychom si toho všimli. Co je to za lidi, kteří manipulují?
Doktor Ox: „My? Přece lidé, kteří po staletí procházejí historií.“
Naše sebevědomí a vlastní rozum neslyšíme a přebíráme názory zvenčí, místo toho, abychom věřili hlavně sami sobě! A co když jsou tu mladí rebelové, kteří se nebojí, kteří jsou sami sebou a ukáží nám, že zdravý rozum, láska a sebevědomí mohou zvítězit nad manipulací a mocí!
Na motivy povídky Julese Verna, libreto a režie: Zdeněk Zelenka (Nesmrtelná teta, Ach, ty vraždy), hudba: Jiří Škorpík, texty písní: Boris Pralovszký, choreografie: Ivana Hannichová, scéna: Petr Hloušek, kostýmy: Roman Šolc.
Hrají a zpívají: Jiří Korn (držitel Ceny Thálie), Petr Ryšavý, Ondřej Bábor, Petra Vraspírová, Tomáš Smička, Lukáš Randák, Anna Slováčková, Kateřina Brožová, Tomáš Trapl, Vanda Károlyi, Zbyněk Fric, Jiří Zonyga, Rudolf Kubík, Františka Stropnická a další…
Objednávky zajišťuje obchodní oddělení Divadla Hybernia, na e-mailu: po******@hy******.eu, nebo přímo na telefonu: 221 419 412. Stačí uvést jméno firmy ŽENY s.r.o.

Těšíme se na Vás!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account