Já: Předmět: Pozdrav a poděkování Bc. Miška “MišNa” Nováková

Paní inženýrko (jméno nebudu uvádět, ale je to strašně moc hodná a chytrá paní z ČESKÉ SPRÁVY SOCIÁLNÍ ZABAEZPEČENÍ která mi pomáhala napsat odvolání, proti zamítnutí třetího stupně invalidity jedním MUDr.-cem, ačkoliv se mi stav zhoršil – došlo k progresi),
dobré dopoledne,

dnes mi přišel dopis z odvolací komise z Ústí nad Labem, a dali mi konečně ten třetí stupeň invalidity!!! :o) 
I DÍKY VÁM.
Čekala jsem na tu zprávu přes 2 měsíce, až se se z toho přes “šťastné a veselé svátky klidu a míru” zhroutila a musela jsem jít do nemocnice na pakárnu na 2 týdny, aby mě dali dohromady. (ÚVN Praha 28.12-2016 – 11. 1. 2017)
A jsem Bc. Miška Nováková a to také 
I DÍKY VÁM. 
Děkuji na tři galaxie!!! (to znamená straaašně moc)
A co pan doktor MUDr. (TEN CO MI ZAMIÍTL 3. STUPEŇ)? Je tam ještě? Vy jste řekla něco strašně divnýho, teda aspoň já to nepochopila “dnes tu je a zítra už tu být nemusí”. On je nemocný, nebo jak jste to myslela? Nebo všimla jsem si že jste povýšila a jste jeho nadřízená jestli to chápu dobře, Vy jste ho vyhodila? 
A to správní právo jsem se naučila tak dobře, že budu mít na diplomu dvojku, i když z veřejné správy jsem dostala trojku. Ale z Bc. 2 a ze správka 2.
A něco Vám řeknu!!! Vím dobře, že jste v tom správním právu kovaná víc než já, ale já mám strašnou radost že nejsem úplnej blbec!!! Já vím co se dělo s tím odvoláním. Napsaly jsme spolu ŘÁDNÝ OPRAVNÝ PROSTŘEDEK, který měl DEVOLITNÍ ÚČINEK a neposouvalo se to do DRUHÉ INSTANCE ale zůstalo to v PRVNÍ INSTANCI a jen se to posunulo k nejbližšímu nadřazenému správnímu orgánu.;-)B-)
Bc. Miška “MišNa” Nováková

________________________________________________________________________________________________
Odpověď: (ANEB. HODNÍ LIDI EXISTUJÍ!!! I MEZI ÚŘEDNÍKY!!! JINAK CO JSEM SE UČILA KE STÁTNICIM: ÚŘEDNÍKY VEŘEJNÉ SPRÁVY PLATÍTE Z DANÍ A JSOU TO ČASTO PROTIVNÉ KRABICE, ALE ONI MAJÍ SLOUŽIT NÁM, LIDEM, A SPRÁVNÍ PRÁVO KONTROLUJE, ABY SLOUŽILI VEŘEJNÉMU ZÁJMU) TAHLE PANÍ BY MĚLA DOSTAT SVATOZÁŘ!!!
Dobrý den vážená paní Bakalářko Nováková,
Moooooooooooooooooccccccccccccccc gratuluji k získání titulu – udělala jste mi při pátku ohromnou radost – jsem na Vás moc pyšná, jste velká šikulka. Správní právo opravdu není jednoduché, takže smekám, že jste ho tak skvěle zvládla – mám radost, že jste to zvládla. :-)))))))))
A mám radost samozřejmě i z toho III. Stupně invalidity.
Jinak pan doktor (TEN CO MI ZAMIÍTL 3. STUPEŇ) pořád je – není to můj podřízený (ano trochu jsem povýšila, ale znamená to spíše více práce), ale myslela jsem to tak, že již je dávno v důchodu, tj. může se kdykoliv rozhodnout a dát výpověď.
Děkuji za to, že jste mi napsala, MÁM Z VÁS VELKOU RADOST.
Přeji Vám hodně úspěchů, radosti, ať se Vám v životě daří :-))))))))
Krásný víkend.
 

 
 
2. strana

 
3. strana

 
Děkuji hlavně  i své paní doktorce psychiatričce (nebo psychiatryni??? Sakra, jak je to správně, ten dopis, který přikládám, mě zmátl.), která JE KAPACITA a PROFESIONÁLKA, chodím k ní od roku 2009 a do Ústí posílala výpis z dokumentace i tam telefonovala. Stará se o své pacienty špičkově a má furt plnou čekárnu, protože k ní všichni chtěj chodit, je to nejlepší psychiatrička. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account