Miluji rituály. Na pár let jsem podlehla rituálu pohodička = kávička. Dlouho mi trvalo, než jsem svůj překyselený organismus přestala prolévat kávou a naučila se nové rituály, se kterými si zpestřuji denně kratší či delší chvíle sama nebo ve společnosti.
A tak jsem letos společně s výzvou #revolucečerné dala barvu i svým chutím. Už v červnu díky objevu v naší Pracovně ŽENY s.r.o. v Karlíně vysokorychlostnímu Smoothie Mixéru Philips jsem se stala závislou na ranních ovocných smoothie, které jsem ladila do všech barev dle sezónního ovoce. 
 
V mém případě musí být základem všeho bezlaktózové mléko a pak už cokoliv, co nám po každém víkendu nakládala babička v tunách z domácí zahrádky… třešně, jahody, švestky.
Nejoblíbenější kombinací je sójové mléko (ideálně vanilkové), banán a borůvky a jahody. A vznikne nejenom vydatná a chutná svačinka, ale také barva, která ladí nejenom k šatům. 

A tajemství barvy drinku z titulní fotky je poměrně jednoduché. Je to zmrzlina lesní směs, kterou jsem našla v mrazáku a nechtělo se mi čekat, až povolí. Tak jsem ji hodila také do geniálního přítele, mixéru Philips, (led porcuje na minikousky na jedničku!), přidala maracuju a během minutky vznikla tato nádherná a chutná ledová tříšť! 
A pro někoho už méně chutná barva, ale pro mě fakt letní závislost vznikla na Matcha Lattee. Ve Starbucks koupíte v horké i ledové variantě a nebo doporučuji balení z DM Drogerie po šesti kusech a umíchat doma s vodou, mlékem, ledem, případně kapkou medu na doslazení. A výhod to má hned několik. Účinky Matcha čaje najdete na spoustě specializovaných webech, každopádně zdroj energie a detoxikace organismu skvělá! A také málokdo vám to závidí a vypije na rozdíl od ovocných smoothie. 🙂 
Zelenou, ostatně stejně jako asi u každého doma v tomto letním období, doplňují okurky a cukety na tisíc způsobů, ale do bazénu k vodě moc nevydrží, proto mám pořád v kabelce okurkový zázrak od Ziaja na pleť a dekolt.  

 A jaké závislosti postihly letos vás? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account