Také už se těšíte na teplé prosluněné dny a napadá vás otázka, zda je vaše tělo v ideální kondici do plavek? Přemýšlíte, odkud to uchopit, co a kdy jíst, jak cvičit, abyste se sama cítila dobře a sebevědomě? Zapojte se do akce CESTA DO PLAVEK! Už za měsíc poznáte změnu.

Už od pondělí 23. května můžete na stránkách cestadoplavek.cz najít inspiraci a rady, jak svou postavu zdravě formovat, co jíst a jak cvičit, od kvalifikované instruktorky fitness a odbornice na výživu Jany Krátké a modelky a moderátorky Agáty Prachařové, která má s udržováním své postavy velké zkušenosti.
Vyzkoušejte jídelníček na příští týden, trénujte s odborným vedením

Cesta do plavek je profesionálně zpracovaná a nabízí všem, kteří se chtějí zapojit, výživový plán na celý měsíc, tréninky a odborné znalosti. Naučíte se, jak formovat svou postavu zdravě, bez drastických diet a hladovění, z běžných surovin. Nemusíte převrátit svůj jídelníček vzhůru nohama, stačí jen vědět, jak ho právě pro vás poskládat. Už nyní se můžete inspirovat jídelníčkem na příští týden, kdy výzva startuje. Nakupte si suroviny a začněte v pondělí jíst a cvičit s odborným vedením. Pravidelně najdete na stránkách i rady na trénink. Stačí se jen nechat vést. Pokud to zvládnete, výsledky se dostaví.

Nastartujte správné stravovací a sportovní návyky místo střídání dietních a aktivních období s těmi pasivními a často tloustnoucími. Naučte se péct dobroty, u kterých se nemusíte obávat, že se vám uloží do tukových zásob. Připravujte si jídla na další den předem, aby vás nic od vašeho rozhodnutí a dodržování plánu neodradilo. Naučte se, jak mít své stravování i pohybové aktivity pod kontrolou.

Zapojit se můžete také do soutěže. Sdílejte své zkušenosti na facebooku Cesty do plavek a vyhrajte hodnotné ceny. Ve hře je individuální odborné vedení ve vaší další proměně, balíček sportovních knih a knih pro ženy od nakladatelství Albatros i značkové oblečení.
Inspiraci najdete i v nové knize: Agátina cesta k dokonalé postavě

Dalším průvodcem a pomocníkem vám může být i nová kniha těchto dvou autorek, Jany Krátké a Agáty Prachařové: „Agátina cesta k dokonalé postavě“, kterou v úterý pokřtili moderátoři Libor Bouček a Jakub Prachař, podle slov Libora: „Ti nejlepší odborníci na zatahování břicha.“

Rady, které v knize i na stránkách cestadoplavek.cz najdete, mohou pro zlepšení své fyzičky a zdraví zrovna tak úspěšně využívat i muži. Zapojit tedy můžete celou rodinu. Jak prohlásil Jakub: „Když si občas zaběháme, nebo třeba jen popoběhneme, máme hned lepší náladu a svět je veselejší.“

Pojďte do toho s námi a podělte se o své zkušenosti
Udělejte si i vy svět veselejší a pojďte do toho s Agátou a Janou společně! ŽENY s.r.o. budou u toho. Po celou dobu akce vám budeme přinášet aktuální zprávy, můžete s námi testovat a soutěžit o knihu plnou praktických rad a dlouholetých zkušeností. V samostatném článku vám více představíme výživovou poradkyni a cvičitelku fitness Janu Krátkou, která pro vás měsíční plán na tvarování vysněné postavy připravila, dozvíte se mnoho faktů a zákonitostí o fungování těla a můžete vše průběžně vyzkoušet na vlastní kůži.

Zapojte se do akce spolu s námi, své osobní zkušenosti s tím, jak se vám daří plán na zdokonalení postavy plnit a jak vám to pomáhá, můžete sdílet s ostatními ženami na našich stránkách v rubrice blogy – zdraví a životní styl. Staňte se i vy inspirací a napište nám. Vzájemná podpora vám pomůže setrvat a nenechat se odradit. Výsledky vám pak budou odměnou!
Protože „na tom, jak vypadáme, prostě záleží”.
A krásné a zdravé tělo můžete mít i vy!

Zapojit se můžete ZDE, akci můžete sledovat i na facebooku ZDE.

Zdroj: Ivana Sýkorová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account