Abyste se ve spodním prádle cítila dobře a sebevědomě, musí mít správnou velikost. Jenže osm z deseti žen ji nezná a často nosí příliš malé, nebo naopak velké prádlo. Zatímco kalhotky můžete vybírat metodou pokus omyl a pocitově se dostanete ke správné velikosti, s podprsenkou je to složitější a nejlepší je nechat si poradit od zkušené odbornice.

Při výběru podprsenky je třeba dávat pozor na řadu aspektů i detailů, z nichž velká řada vůbec není patrná na první pohled. Nejde jen o to, abyste ji pohodlně zapnula – měla by vám pohodlně sedět na prostřední háček zapínání. Nesmí se nikde zařezávat, ale nesmí být ani příliš volná. To samé platí o košíčcích – prsa z nich nesmí přetékat, ale ani v nich plavat. 

Velmi důležitá jsou i ramínka, zvlášť u většího poprsí, kdy je důležité, aby podprsenka správně rozložila jeho váhu. Podprsenka vás totiž může zbavit bolesti zad, ale také vám ji způsobit, když nevyberete správně. 

Jak najít tu pravou?

Nevýhodou je, že i když znáte všechny triky, jak se výše zmíněného vyvarovat, a poznáte, že vám jeden kousek prádla nesedí, možná stejně budete tápat v tom, jak vybrat jiný a vhodnější. Právě proto je nejjednodušší oslovit odbornici, která vám vše vysvětlí a pomůže vám vybrat typ a velikost podprsenky, která je právě pro vás nejlepší. 

Protože se dámskému spodnímu prádlu věnují už 20 let, a dobře tak znají dilema a otázky spojené se správným výběrem, rozhodli se odborníci z e-shopu Astratex.cz jít svým klientkám blíž a pomoci jim s hledáním ideální velikosti. Založili proto Astratex Poradnu, která poskytuje takzvaný brafitting, službu, jejímž cílem je najít perfektní střih a velikost podprsenky.

V klidu a soukromí

Jde o velmi příjemné studio, které zároveň neslouží jako běžný obchod, a tak tu máte naprostý klid a soukromí, což je při výběru prádla zásadní. „Do Astratex poradny se objednáváte dopředu, a tak máte jistotu, že si na vás odbornice vyhradí celou hodinu a nebude muset odbíhat, aby se zároveň věnovala jiným zákaznicím,“ popisuje hlavní výhodu nového studia Iva Janoušková z Astratexu.

Můžete však i zkusit štěstí a zastavit se tu i bez předchozího objednání. „Astratex Poradna slouží také jako místo, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet naše bestsellery, omrknout novinky nebo se stavit pro radu. Pokud budete mít cestu kolem, vždy vás rádi uvidíme. Jen počítejte s tím, že personál Poradny věnuje přednostní péči objednaným zákaznicím,“ doplňuje Zdeňka Sahulová z Astratex. 

Objednáte se jednoduše online

Objednání je nicméně velmi jednoduché – nemusíte ani nikam volat a zjišťovat termín, stačí si v kalendáři na webu astratex.cz/poradna-praha najít a zarezervovat den a čas, který se vám nejvíce hodí.

Návštěva Poradny je zcela zdarma a není ani podmíněna nákupem. Pokud byste si tu však nějakou podprsenku vybrali, pořídit si ji tu samozřejmě můžete. Vzít s sebou můžete i kamarádky – v Astratex Poradně totiž lze také uspořádat dámskou jízdu nebo třeba teambuilding.

Cílem Astratex Poradny navíc bylo vytvořit krásné a komorní prostředí, v němž se budete cítit příjemně i v takto intimní situaci. V klidu si tu vypijete kávu, vše prokonzultujete, odbornice s mnohaletými zkušenostmi vás důkladně přeměří a pomůže vybrat to nejlepší. 

 

Astratex Poradnu najdete v pražských Holešovicích, v ulici Na Maninách 315/4.
 

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account