Už zase narůstají počty nakažených. Vždy, když si čtu denní tisk nebo poslouchám zprávy, tak slyším dvě témata. Jedno je covid a druhé politika. Asi se ni jiného neděje.
Každý člověk je sám sebou a svojí osobností se může  podílet na svém zdraví. Nemůže to pouze malý človíček, který je ještě odkázán na rodiče. Ale my, dospělí lidé si můžeme přečíst, nastudovat, informovat se o tom, co je pro člověka důležité, aby si zachoval zdraví v plné síle. Samozřejmě na prvém místě je strava, ale ta již není ta, co bývala, když jsme byly malé děti. Takže si musíme trochu pomoci nějakými zdravými produkty. Jeden z nich je například řasa. Ta byla provní potravou na naší Zemi. Proto produkty z řas jsou velice zdravé, jsou plné důležitých prvků a jsou schopny nám pomoci ve zdraví.
Například toto :
Produkt RevitaBlū je rostlinný doplněk stravy ze sinic /řas/,rakytníku a aloe vera s práškem z kokosové vody.Jde o osvěžující směs, která chutná stejně dobře jako funguje.
Jeho složení : Cukr, sušená kokosová voda (Cocos nucifera L.), výtažek z plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides L.), přírodní aromata, sušená malinová šťáva (Rubus Chingii), sušené sinice AFA (Aphanizomenon flos-aqua), ovesná vláknina (Avena sativa), kyseliny: kyselina citronová a kyselina jablečná, sušený list aloe vera (Aloe barbadensis Miller), sladidlo: glykosidy ze stévie.
 
Začala jsem tento produkt používat a výsledky jsou viditelné. Nemám rýmu, nejsem nastydlá, cítim se dobře a mám spoustu energie. Jestli chcete zkusit i vy, stačí si objednat zde :
http://hhstyle.jeunesseglobal.com/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account