Zaprvé: olejíček na nehty s arganovým olejem od Essence – stále bojuji s lámavými nehty a loupajícími se kůžičkami. Vyzkoušela jsem kdeco a už jsem to pomalu vzdávala s tím, že takhle hnusně moje ruce prostě budou vypadat navěky. Pak mi mamka náhodou koupila tuhle téměř zázračnou esenci  od Essence a nehty se vylepšily do týdne (což zní jako prachsprostá reklama, ale ne, Essence mi za to opravdu nic neplatí a ani netuší, že tady tenhle článek datluju). 
Zadruhé: vložky na inkontinenci – předesílám, že mi opravdu není sedmdesát. K věku, ve kterém začínají úniky moči, mi ještě nějaký ten pátek chybí. Nicméně, dostaly se mi do ruky reklamní inkontinenčí vložky. Moje obvyklé vložky mi došly (bavíme se mezi námi děvčaty, tak se ani nestydím) a vzala jsem si tu reklamní. To byl pocit! Nejen, že nic neteklo nikam, kam nemělo (na rozdíl od obyčejných vložek, které nasávají asi akorát tu modrou tekutinu v reklamách). Navíc jsou ty vložky neskutečně měkké, příjemné a vůbec jsem o nich nevěděla. Prodávají se v různých velikostech. Zatím jsem se tedy neinformovala o ceně, snad to ale u věci určené pro staré babičky nebude nijak extrémní. 
Zatřetí: doplněk stravy na vlasy a nehty – tuším, že to je selen, zinek a ještě něconázevsinepamatuju. Je na tom přímo napsané “vlasy, nehty”. Vlasy mi rostou jako nikdy, jsou krásné, lehké a nelámou se. Dobrá věc 😉
Začtvrté: sprchové mléko Dove – hebká kůže (nesnáším slovo pokožka), neskutečně příjemný pocit při mytí takovou tou pufkatou houbičkou a hezky nevtíravě voní. Ty reklamy s těmi nahatými holkami všech tvarů a barev (myslím to moc moc dobře, té kampani jsem fandila) asi nebyly úplně o ničem.
Zapáté: micelární voda – ačkoli absolutně netuším, co znamená slovo micelární, od doby co micelární vodu používám, mám o dost méně mastnou pleť a mám ji prostě celkově hezčí. Takže micelární asi znamená něco peckovatého (kteréžto slovo jsem neužila od svých osmnácti let a to už něco znamená.)
Moje cesta kosmetickým minovým polem bude asi ještě strastiplná, ale jsem vděčná za každý úlovek. Tudíž, dělte se, piště, budu ráda. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account