Před nedávnem jsem Vám tady psala jak fungovat na rande č.1 🙂 Nebudu Vám tedy tady popisovat každé rande , jak se choval , malovat , kam jít apod. 
Spíše už záleží na Vás na prvním rande jste se poznávali a zjišťovali o sobě více . Každé rande se posouvá dál a dál. 
Má kamarádka se mě před pár dny ptala jak vlastně na takovém rande uspět ,ale to já přeci nevím . Každý muž i žena jsou přece jiní . Každému se líbí něco jiného ,ale stane se i to ,že si lidé padnou suprově do noty.
Kamarádka měla tedy rande s tím ,že jsem ji řekl “žádný sex” .. Přece by si hned chlap myslel ,že jí má jistou .. za prvé se mu zhnusí tím že mu sama do postele hned vběhne a nebo ví , že už nemusí bojovat … ,protože tohle má být až poslední bod randění.
Z vyprávění mé kamarádky měli úžasné rande .. byla chvíli nervozní , dlouho se chystala a onen ten dokonalý muž měl zpoždění. Bylo to tady , už byl u jejich dveří a on ji vzal na večeři. Celou noc se smáli , poznávali se .. pak nastalo kino , vodní dýmka a další chod 😀 vůbec nechápu jak to mohli stíhat a ještě tolik jíst 😀 .. Samozřejmě sem na ni moc hrdá .. na rozloučenou padla pouze pusa na líčko jak jsem ji poradila ..
Na druhý den se ozval s tím , že byla úžasná a mu se večer líbil a rád by ji viděl znova .. a prohlásil ,že je jiná než ostatní. Což ji zase zvedlo sebevědomí , jelikož každé její rande dopadalo katastrofálně.  
Žádny manuál na randění není , buďte pouze svá a nedělejte ze sebe něco co nejste 🙂 buďte uvolněná a pokud Vás pozve na skleničku , tak se moc neopijte 😀 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account