Postelový král
Jakmile Martin vystřízlivěl, ozval se Vali. Chtěl s ní mluvit, chtěl to s ní urovnat. A protože nic není tak horké jak se uvaří, Vali s tím souhlasila. Mimo jiné si musela vyzvednout věci, které měla u Martina na bytě. Když se sešli, Martin měl pro Vali kytici růží, omlouval se, házel si špínu na hlavu. Co teď? Dát mu 368 šanci nebo se na to vykašlat. Vykašlat se na ty společné 4 roky? Vali odešla s nejasným verdiktem. Potřebovala čas na rozmyšlenou. Během přemýšlení se opět uchýlila na lide.cz Tam si začala psát s jedním klukem.  Jmenoval se Dan a bylo mu asi 24 let. Byl menší a měl modré oči. Psali si asi 3 dny a pak navrhl schůzku. Kdo by to býval řekl, že bude souhlasit. Opatrná Vali byla najednou volná.  Sešli se u pivovaru. Vali si dala jedno pivo, on víc. Povídali si, měli si co říct a z Dana něco vyzařovalo. Především to bylo něco jiného, nového neokoukaného. Čas letěl rychlostí blesku. Najednou bylo devět večer a Dan nabídl, že můžou jít k němu. A taky šli.
 Nespoutaná Vali byla jak utržená ze řetězu. S chlapem, kterýho znala asi 4 hodiny šla k němu domů. A co si myslíte, že se stalo? Sbírku motýlů ji neukazoval, ale navrhl, že se budou dívat na film. I když ono sbírka motýlů a dívat se na film znamená to stejný, jen v každé v jiné době. Dneska je to možná sbírka přátel na facebooku či sbírka fotek na instagramu. Dívali se na Zohana, krycí jméno kadeřník. Nečekaně ten film dokoukali. Dan ji jen hladil po stehně. Když film skončil, mělo se jít spát. Tentokrát to vzala Vali do svých rukou… a to do slova. To, co zažila bylo nepopsatelné. Wow, to je ale alfa samec. Přesně věděl co má dělat Tu noc se nespalo. První nevěra se Zajdou byla nic moc, ale tohle? Byla to vlastně vůbec nevěra?
 
Druhý den měla Vali jasno. S Martinem už být nechtěla. Chtěl se s ní ještě vidět. Vali sice nechtěla, ale Martin naléhal. Šli se projít do parku. Martin měl opět kytku, ale tu si tentokrát nevzala. Neustále se ptal, proč ho už nechce. Co udělal? Nazývat svoji holku ,,pipkou,, je myslím dost dobrej důvod, nehledě na to jak se choval po požití alkoholu atd. Ptal se, jestli někoho má. Vali mu odpověděla, že ne. Vlastně v té době nikoho neměla. Měla jen kamaráda na sex. Martin ji sliboval hory doly, za normální situace by Vali podlehla, ale díky Danovi měla jasno. Chtěla ho.
S Danem se ještě párkrát sešli. Šlo tam jen o to jedno. V té době to Vali ani nevadilo. Byla dost zdeptaná z Martina a tady se viděli, když chtěli oba a neměli k sobě žádné závazky. Asi po měsíci se jí Dan přestal ozývat. Nevěděla proč. Z jakého důvodu. Nic špatného neudělala. Nechtěla vztah, nechtěla po něm každodenní telefonáty, miliony smsek.. Nastal klid po pěšině. 
Vali musela jednat. Podle fotek poznala jeho kamaráda, který byl na chatu. Začala si s ním psát a nenápadně zjišťovat, jestli o něm něco neví. Šla s ním ven, ale nic se od něj nedozvěděla. Dan s ním taky utnul kontakt. Paráda. Takže vůbec neví co se stalo. Asi po týdnu zahlédla jeho fotku s nějakou slečnou. Ukázala tu fotku kamarádovi a ten jí řekl, že je to Danova holka a že jsou spolu asi půl roku. Studená sprcha. No fuj, chudák holka. Dan se nikdy nezmínil, že by měl holku… To spal s oběma? Vali zůstala sama…
 
Až ke hvězdám… 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account