Léto je oblíbenou svatební sezónou a spousta snoubenců má před sebou svůj svatební den. Jestliže k nim patříte i vy a uvažujete nad tím, že si pořídíte slavobránu, kterou si necháte ozdobit květinami a využijete ji jak na obřad, tak i jako dekoraci na svatební veselce po obřadu, poradíme vám, jak a kde se slavobrány shánějí.

Půjčovna doplňků na svatbu

O půjčovnách svatebních šatů ví každý, ale o tom, že existuje půjčovna slavobran jste věděli? Slavobrány se stále častěji stávají běžnou součástí svatebních obřadů, proto je možné si je na svatbu pouze vypůjčit – a po veselce je opět vrátit do půjčovny. Což je skvělý nápad. Ne všichni novomanželé se po svatbě přestěhují do rodinného domku se zahradou, kde by mohli slavobránu umístit.

Svatební oblouk a jeho umístění

Plánujete venkovní svatbu? Slavobrány a zejména svatební oblouk je na takovém typu svatby nutností. A věřte tomu, že svatebním obloukem to nekončí. Slavobrány existují ve všech tvarech a velikostech. Je libo svatbu ozvláštnit kruhem, trojúhelníkem či pravidelným šestiúhelníkem? Představte si tyto tvary slavobran elegantně ozdobené vašimi oblíbenými květinami. Získáte nejenom perfektní doplněk na samotný obřad, ale tento vkusný prvek ocení i váš fotograf, neboť před ním bude moci fotit svatební hosty.

Online, snadno a rychle

A jak to tak v jednadvacátém století chodí, k tomu, abyste si na svatbu vypůjčili slavobránu, vám postačí jediné: internetové připojení. Slavobrány se snadno a rychle skládají i rozkládají, a na místo svatebního obřadu se dají jednoduše dovézt v autě s ostatními dekoracemi.

Udělejte váš již tak výjimečný a jedinečný den ještě výjimečnější a ozvláštněte ho s pomocí svatebního oblouku, kruhu, trojúhelníku či jiného geometrického tvaru, který bude ladit s vašimi ostatními svatebními dekoracemi.

Zdroj náhledového obrázku:

Slavobranov.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account