Máte podaný inzerát na seznamce, ale málo odpovědí? Představovali byste si víc? Možná za to může špatně vybraná nebo vůbec žádná fotka.
jak se seznámit na internetu
 

Žádná fotka v profilu

Nedáte-li si fotku na profil, velmi omezíte počet odpovědí. Přestože napíšete perfektní inzerát, chybějící fotka v profilu může vše zkazit. Většina lidí totiž vybírá očima. Až poté, co nás zaujme fotka, čteme inzerát. Jestliže fotka chybí, nemá nás co zaujmout a lehce se stane, že inzerátu bez fotky si vůbec nevšimneme.
Nemusíte se bát, že nejste dost atraktivní. Jde o vzájemné sympatie. Ne každý chce mít doma modelku.
 

Lepší špatná fotka než žádná?

Ale rozhodně neplatí, že je lepší jakákoli fotka. Špatná fotka působí stejně jako žádná fotka. Fotografie je to, co má zaujmout na první pohled. Pokud nezaujmete, potenciální partner jde o inzerát dál. Na seznamkách se to bohužel špatnými fotkami jen hemží.
 
Podívejte se proto na svou fotku kritickýma očima. Zaujala by vás taková fotka u vašeho protějšku? Nejste-li si jisti, nechte si ji posoudit svými blízkými.
1-6318488
 

A jak by měla vypadat pěkná fotka na profilu?

1. Mělo by vám být vidět do obličeje. Zkuste se na fotce přirozeně usmát :-).
2. Fotka by měla být trochu originální. Taková, která vystihuje to, co rádi děláte, je ideální. Na první pohled je pak vidět, o jakou osobnost se jedná.
3. Nejhezčí fotky jsou foceny venku, v přírodě, za denního světla.
4. Fotka by měla být aktuální. Vůbec si nepomůžete, když dáte na svůj profil fotku starou 10 let, kde máte o 20 kilo méně. Jen ztratíte důvěru hned na začátku.
 
 
 
 
Chcete vědět více o tom, jakou fotku vložit na svůj profil? Více si o tom můžete přečíst zde.
Seznamka

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account