Jsem fascinována nekritickým myšlením lidí, kteří sledují média a z 90% jsou ochotní, bez vlastní úvahy přijmout, co je řečeno, či napsáno.
Jak ví např. p. Hamáček, že si příští Velikonoce užijeme
Jak ví p. Prymula, že budeme nosit roušky ještě několik měsíců
Jak vědí, že přijde další vlna? Že onemocní další tisíce
Nikdo, opravdu nikdo, nemůže vědět, co přijde příští minutu.
‼️ALE – na co zaměříme naši pozornost, to si vytváříme‼️
????Tělo je projekční plochou myšlení. Na co myslíme, to si do svého života přitahujeme. Jinak to ani nejde. Když zasadíme brambory, není možné, aby nám z nich vyrostly orchideje.
????Pojďte to prosím změnit! Nedovolte ani jediné myšlence, kterou nechcete, aby ovládla vaši mysl. Dovolte si být bdělí nad svými myšlenkami. Protože na co myslíte, to se stává nevědomky vaší realitou.
????Jako malí jste automaticky přijímali systémy přesvědčení svých rodičů, protože jste s nimi žili a tak jste je absorbovali.
????Teď už to tak dělat nemusíte. Naučte se myslet kriticky a sledujte reakci vašich těl! Když se dozvíte špatnou zprávu, tělo automaticky vyloučí do těla stresové hormony. Ty vytvoří chemický koktejl, který zablokuje váš imunitní systém. Vaše buňky bohužel nedokáží rozlišit, zda na vás bezprostředně útočí tygr či jen informace z médií.
????Jakmile si dovolíte být nad svými myšlenkami bdělí, a naučíte se je vnímat svou intuici, svými pocity, pak ve chvíli, kdy cítíte strach nebo stres, tak se zastavíte a upravíte své myšlenky tak, aby do vaše vědomí nevstoupilo nic, co NECHCETE! Mozek poté vyloučí do těla hormon radosti a tím povzbudí váš imunitní systém.
‼️Celosvětová čísla neodpovídají zřejmě ani epidemii, natož pandemii‼️
❤️Pojďte být zdraví, v pohodě a převzít kontrolu nad svým zdravím i svým životem! Jde to!❤️

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account