Praktikujte co nejvíce zmíněných metod, výsledky se brzy začnou viditelně projevovat. Budou vás potkávat malé zázraky. To, co jste připraveni eliminovat, se bude samo vytrácet. Nečekaně se objeví věci a události, o které stojíte. Výsledky vašeho úsilí budou nečekané. 
Jak uvádí Lousie L. Hay: “Po několika měsících mentální práce mě nesmírně překvapilo, že jsem začala vypadat mladší. Dnes vypadám mladší o deset let.”
*heart* Mějte rádi to, kým a čím jste, a co děláte. Smějte se sami sobě i svému životu a nic se vás nemůže dotknout. Beztak je vše dočasné. Beztak to budete v příštím životě dělat jinak. Proč byste to tedy neměli dělat jinak už dnes? Kdybyste své problémy viděli v komedii, smáli byste se jim. Tragédie i komedie jsou dvě strany téže mince, záleží pouze na úhlu pohledu. “Jací blázni jsme my smrtelníci.”
*heart* Hodně čtěte, abyste si lépe uvědomili a pochopili, jak mysl pracuje. Je toho hodně. Poslouchejte druhé a obohacujte se o jejich názory. Studujte, dokud se nedostanete dál. Je to práce na celý život. Čím více se naučíte, čím více víte, čím víc cvičíte a čím víc nových poznatků prakticky používáte, tím lépe se budete cítit a tím lépe se vám bude žít. Díky této “práci” se cítíte dobře!
*heart* Choďte spát v dobré náladě. Věřte, že život je na vaší straně a postará se o vše, co slouží vašemu nejvyššímu dobru a největší radosti. Když jdete spát, zavřete oči a znovu poděkujte za vše dobré, co vás v životě potkalo. Přivolá to další dobro. Neposlouchejte však těsně před spaním zprávy a nedívejte se na televizi, zpravodajství je jen souhrn katastrof, a ty si s sebou přece nechcete brát do snů. Spánkem se očišťujete a své sny můžete požádat o pomoc se vším, na čem právě pracujete. Je možné, že ráno budete znát odpověď. 
*heart* Není třeba dělat si z práce dřinu. Může to být i zábava, hra, radost. Záleží na vás. I mentální cvičení vás mohou bavit, budete-li chtít. 
*heart* Snažte se, aby váš přerod byl co nejradostnější a nejpříjemnější. 🙂

 
Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život
Foto: Pexels

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account