Nevím jak vy, ale já jsem se po večerech v tom karanténním období stala častým filmovým konzumentem. Naštěstí bylo z čeho brát. I tak jsem se těšila už do kina, protože sedět na posteli s připlácnutým notebookem na stehnech mi už připadalo nekonečné a navíc mne z toho šíleně bolí záda.
14.5. přišel do kin nový český film POSLOUCHEJ.
Snímek vypráví příběh mladého páru, který vyráží na výlet, aby jejich vztahu dodali novou energii, protože se zdá, že už se vyčerpal a spěje k zániku. Dívka má navíc silné podezření, že jí je partner nevěrný, ale nemá pro to důkazy. Partnerovo koketní chování vůči jiným ženám ji v tom však utvrzuje. Během cesty, kdy její partner spí, uslyší v autě hlas a jak se záhy ukáže, jde o hlas mužovy milenky. Ta se dokonce dívce začne zjevovat. Je to jen noční můra, halucinace, nebo snad její partner skrývá daleko hrůznější tajemství, než jsou občasné zálety? Jak ubíhají kilometry, atmosféra houstne a ve chvíli, kdy dívka záhadu rozluští, jí začne jít o život.
Přiznám se, že jsem měla možnost film vidět na před-premiéře už minulý rok. Mohu opravdu vřele doporučit. V hlavních rolích Kristýna Podzimková a Aleš Bilík. Tito dva k sobě prostě jdou. Jsou to stále ještě neokoukaní herci plní talentu a autentičnosti.
Film je zpočátku takový klidný, až si místy říkáte, že některé scény jsou zbytečně dlouhé, ale když se film přehoupne do zcela jiné roviny, tak pochopíte, proč to tak bylo. Nechci tu prozrazovat děj, snad jen to, že při jednou záběru jsem si zakřičela strachy. No, ty vztahy jsou prostě někdy psycho.
Co oceňuji na tomto filmu nejvíc je, že je prostě jiný. Tvůrci se vydali jinou cestou než je main stream a to filmu dává punc jedinečnosti. Konečně se někdo do takových filmů pustil.
Určitě se na něj zajděte podívat.
 
Krásný den
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account