Za mě naprosto neskutečný vynález, hračka a knížka v jednom. Tuto “sadu” koupila dcera vnučce před více jak dvěma lety a doposud to považujeme za jedny z nejlépe investovaných financí…

Hravá angličtina je interaktivní učebnice pro děti již od 6 let vhodná pro výuku anglického jazyka jak pro začátečníky tak mírně pokročilé. Zábavnou formou si vytvoříte nebo rozšíříte slovní zásobu a naučíte se správně vyslovovat anglická slovíčka a jednoduché věty. Kniha je namluvena rodilými mluvčími, ale obsahuje také kompletní český překlad. Získané znalosti si můžete otestovat v kvízech, které jsou rozděleny do tří kategorií dle obtížnosti. Kniha obsahuje přes 2200 zvuků a textů.

Kouzelné čtení získalo 1. místo v soutěži Hračka roku 2019 v kategorii Kreativní a vzdělávací.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou ALBI tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account